iOS Ağır Çekim ".aae" Uzantılı Video nasıl normal hale dönüştürülür?

Xurmirac

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600X | RTX 3060Ti
Telefonumda ağır çekim bir video kaydetmiştim, bilgisayara kopyaladım ".aae" uzantılı olarak kopyalamış sanırım videonun sadece normal hali var. Nasıl normal hale dönüştürebilirim o dosyayı?

Telefonumda ağır çekim bir video kaydetmiştim, bilgisayara kopyaladım ".aae" uzantılı olarak kopyalamış sanırım videonun sadece normal hali var. Nasıl normal hale dönüştürebilirim o dosyayı?
Format Factory indirip değiştirmeyi deneyebilirsiniz.

Ya da internete "aae to mp4, aae to avi" gibi değiştirmek istediğiniz uzantıları yapabilirsiniz ama o sitelerin linkini kopyalayıp VirusTotal'e yapıştırıp güvenli olup olmadığına bakmanızı öneririm.

Yine de 2.seçenek riskli.

Format Factory indirip değiştirmeyi deneyebilirsiniz.

Ya da internete "aae to mp4, aae to avi" gibi değiştirmek istediğiniz uzantıları yapabilirsiniz ama o sitelerin linkini kopyalayıp VirusTotal'e yapıştırıp güvenli olup olmadığına bakmanızı öneririm.

Yine de 2.seçenek riskli.
Zaten o şekilde dönüştürücü yapabilen adam akıllı bir site de bulamadım. Format Factory programını deniyorum bakalım. Bu dosyayı tekrar video haline dönüştürsem bile bunu telefona atması ayrı dert. Bu dosyayı bu uzantıyla birlikte telefona atamıyor oluşum da ayrı saçma. iOS bazen insanı çok yoruyor...

İnternete .aae to mp4 yazıp ilk çıkan siteye girip yükle tuşuna basıp yüklediğiniz videonun bütün Çin halkı tarafından izlendiği hakkında hiç şüphe duymadan sitenin size verdiği videoyu indirip videoyu izlerken aynı zamanda bilgisayarınız Çin ekonomisine katkı için BTC kazacaktır. /S

İşin şakası bir yana videonun içinde hassas bir bilgi olmadığından emin olup siteye yükleyebilir, üstteki arkadaşında belirttiği gibi VirusTotal'e yapıştırıp indirdiğiniz videonun güvenli olup olmadığına bakabilirsiniz.

Zaten o şekilde dönüştürücü yapabilen adam akıllı bir site de bulamadım. Format Factory programını deniyorum bakalım. Bu dosyayı tekrar video haline dönüştürsem bile bunu telefona atması ayrı dert. Bu dosyayı bu uzantıyla birlikte telefona atamıyor oluşum da ayrı saçma. iOS bazen insanı çok yoruyor...
Format Factory Setup'ı windows defender yanlış alarm vererek virüs olarak sayabilir haberiniz olsun.

Hiçbirine gerek kalmadı çünkü ilginç bir şekilde bilgisayarda normal akışla izlediğim videoyu telefona attığımda ağır çekimli izledim. O ".aae" uzantılı olanlarla videonun ismi aynı, onlar 4KB imiş yeni farkettim. Ben sandım ki telefon orijinalini saklıyor, ağır çekim olanın da uzantısını değiştiriyor. Öyle değilmiş. Bu sistem gerçekten acayip.

Yeni konular

Geri
Yukarı