iOS İçin Uygulama Önerisi

Ne tarz istediğini belirtseydin çok daha faydalı olabilirdi aslında:)
Anlık internet dalgalanması var mı diye kontrol etmek için Speedtest uygulamasını kullanıyorum.
My Contacts Backup uygulamasını rehberimin bir yedeğini almak için kullanıyorum.
Tureng sözlük amaçlı kullanıyorum.
İstanbul'da yaşıyorsan ulaşım için Mobiett, Trafi, Uber ve BiTaksi.
Müzik ismi bulmak için Shazam.
Belgeleri PDF olarak fotoğraflamak için Scannable.
Kahve falı için Falaaddin:)
Nerde ne yeriz diye Zomato:)

Aklıma gelenler bunlar şimdilik:)

Anlık internet dalgalanması var mı diye kontrol etmek için Speedtest uygulamasını kullanıyorum.
My Contacts Backup uygulamasını rehberimin bir yedeğini almak için kullanıyorum.

Haklısın. Öncelike önerin için teşekkürler. Mesela müzik indirmek vs.

Haklısın. Öncelike önerin için teşekkürler. Mesela müzik indirmek vs.
Apple cihazlarda o yok maalesef. YouTube’dan beğendiğin müzikleri MP3 çevirici sitelerde düzenleyip iTunes ile cihaza atabilirsin. Onun dışında Spotify ve Fizy kullanabilirsin. Apple Music’e değmez o para bence Spotify kullan.

Maçlara gidiyorsan Passo Mobil.
Maç sonuçlarını takip etmek için SofaScore.
İlgimi çekeceğini düşündüğüm kitapları hemen alışveriş listeme eklemek için Kitapyurdu.

Çok teşekkür ederim. Zahmet edip cevaplamışsın. :) :) :)

Muzik istersen jailbreak yapmana gerek yok. Ben Bravo yu kullanıyorum müzik indirip youtube dan liste oluşturup dinliyorsun bir kaç tane daha program var ama adını tam hatırlamıyorum

Traffic monitor uygulamasının widget ını anlık indirme ve yükleme hızlarını görmek için kullanıyorum. Evde internetin yavaşladığını hissedersem telefonumun ne yaptığını anlamama yardımcı oluyor. Uygulamaya hiç girmedim. Sadece widget. Olumsuz yanı güncellenmediği için arkası siyah bir arkaplanda kalmış. Aynı işi yapan güncel uygulamalar buldum ama doğru değeri göstermiyor gibi geldi.

Dosya Ekleri

• 452003EC-6C2D-47BD-9118-1EA6EDEBD185.jpeg
    452003EC-6C2D-47BD-9118-1EA6EDEBD185.jpeg
    100,1 KB · Görüntüleme: 91
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı