iOS Satın Alma Tamamlanamadı Sorunu

ZiLan

Hectopat
Merhaba. İphone 8 Plus kullanıyorum ve İOS 11 sürümüne sahibim. Bugün oyun içi satın alma yapmak istedim bakiyem yetiyor ve fazla hatta ama satın alma tamamlanamadı hatası veriyor ne yapabilirim ?

f430b490-87d1-49ac-b643-12451ccbe0da.jpg

Son düzenleme:
Satın aldığın ürünlerin parası kartınızdan hemen çekilmiyor , eğer bakiyeniz var ise eksiliyor . Tek tek değil de paket halinde satın alınmış gibi gözteriliyor, şöyle ki ; a b c d aldınız a’yı b’yi c’yi d’yi tek tek almıyor abcd diye alıyor o zamanda bir anda yüklü ödeme gerçekleşiyor. Bakiyenize veya borcunuz var mı yok mu bakmalısınız.

Ben başka oyunda alıyormu diye denemek için oyunda bi paket almayı denedim o da 450 tl değerindeydi onu aldı ben o paketi iade etmek istiyorum ama nasıl yapabilirim ?

Ben başka oyunda alıyormu diye denemek için oyunda bi paket almayı denedim o da 450 tl değerindeydi onu aldı ben o paketi iade etmek istiyorum ama nasıl yapabilirim ?

Paket derken satılık olan paketler değil , kendi uyguladıkları bir teknik yani ; bir kaç tane uygulamayı tek tek almıyor ,toplu alım yapıyor.

App store işlemleri için yukarıda ki verdiğim numaradan destek alabilirsiniz. Onlar iade yapılıp yapılamayacağı konusunda sizi net olarak bilgilendirebilirler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı