iOS ücretsiz müzik indirme programı

irfanumut

Kilopat
Makaleler
2
Yer
System 32
Daha fazla  
Meslek
Visual Graphics Designer
Merhaba, ben iOS kullanıcısıyım. Bedava internetsiz müzik indirme programı vardı telefona format attım gitti. Tekrar indirecektim Apple o programları kaldırmış. Sizin bildiniz bedava internetsiz müzik programı varsa yazar mısınız? Şimdiden teşekkürler.

Spotify kullanabilirsin, ilk kayıtta 1 hafta premium veriyor, bu şekilde şarkı indirebilirsin. Çevrimdışı dinlemeye müsade ediyor. Ardından tekrar indirme yapmak istersen aylık 10₺ gibi bir rakama premium üyelik alıp devam ediyorsun.

Tubidy Unlimited adlı uygulamayı indirebilirsin. İnternet varken istediğin şarkıyı indirip, internet yokken dinleyebilirsin. Sınırsız kullanım.

Bu dediginiz bütün uygulamalar app store dan kaldırıldı yeni uygulamalar geldikçe kaldıriyorlar (youtube websitesi verilerini çaldığı için.)

Müzik indirip cevrimdişi dinleyeceginiz uygulamalar
1-İplay
Ben bu kadar biliyorum bir tane daha çözüm var

Safari ye gidip bu bağlantıya girin tutu installation wizard ve free olani tıklayın. Download now a tıklayın ve uygulamayı indirin indiği zaman arama yerine spotify++ yazın ve uygulamayı indirin (indirdiğinizde güvenilir olmayan kuruhsal geliştirici diyecek ayarlar>genel>profiller ve aygıt yönetimi ne tıklayın profiller de yazabilir bilmiyorum pek orada çıkan yaziya tıklayın ve güven e basın) uygulamaya girin spotify uygulamasını Premium hileli olarak kullanacaksınız (giriş yapmayın aksi taktirde hile calişmayacaktır kaydolun)
benden bu kadar saygılar

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı