iOS Whatsapp'ta mesaj sildikten sonra uygulama çöküyor

İşletim sistemi
iOS
Daha fazla  
iPhone cihazımda Whatsapp'ta eski mesajlaşmalarımdan birkaçını sildim. Fakat daha sonrasında uygulama atmaya başladı. Giriyorum maksimum 5 saniye sonra atıyor. Doğru düzgün kullanamıyorum Whatsapp'ı düzelmiyor.. Bilgisayarda telefonda internete bağlı olmadan Whatsapp'a erişimi sağlayan Whatsapp Beta programındaydım ve sorunun bundan kaynaklanabileceğini düşünüp zar zor bundan da çıktım yine düzelmedi. Önbelleği temizleyeyim dedim, öyle bir seçenek bulamadım. Kafayı yiyeceğim artık nedir bunun çözümü? 12GB'lık verim var yanmasını kesinlikle istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone cihazımda WhatsApp'ta eski mesajlaşmalarımdan birkaçını sildim. Fakat daha sonrasında uygulama atmaya başladı. Giriyorum maksimum 5 saniye sonra atıyor. Doğru düzgün kullanamıyorum WhatsApp'ı düzelmiyor. Bilgisayarda telefonda internete bağlı olmadan WhatsApp'a erişimi sağlayan WhatsApp beta programındaydım ve sorunun bundan kaynaklanabileceğini düşünüp zar zor bundan da çıktım yine düzelmedi. Önbelleği temizleyeyim dedim, öyle bir seçenek bulamadım. Kafayı yiyeceğim artık nedir bunun çözümü? 12 GB'lık verim var yanmasını kesinlikle istemiyorum.

Silip tekrar yüklemeyi denediniz mi acaba.

iPhone cihazımda WhatsApp'ta eski mesajlaşmalarımdan birkaçını sildim. Fakat daha sonrasında uygulama atmaya başladı. Giriyorum maksimum 5 saniye sonra atıyor. Doğru düzgün kullanamıyorum WhatsApp'ı düzelmiyor. Bilgisayarda telefonda internete bağlı olmadan WhatsApp'a erişimi sağlayan WhatsApp beta programındaydım ve sorunun bundan kaynaklanabileceğini düşünüp zar zor bundan da çıktım yine düzelmedi. Önbelleği temizleyeyim dedim, öyle bir seçenek bulamadım. Kafayı yiyeceğim artık nedir bunun çözümü? 12 GB'lık verim var yanmasını kesinlikle istemiyorum.

Ulan barney... iPhone kaç? iOS kaç?

Denemedim verilerimin silinebileceği ihtimali yüzünden. Aslında verilerin korunduğunu söyleyen bir içerik var fakat daha önce hiç kullanmadığım için pek emin olamadım. Sıradaki hamlem bu olacak muhtemelen.

iPhone XR, iOS 15.4
Benim iphone 4s vardi ben de böyle bir sorun yaşadım ama o ios 9 du ve ben telefonu kapatıp açıyordum kilit ekrani geldiği gibi whatsappa girip icloud yedeklemeye alıyordum ve yedekleme islemi başladıktan sonra uygulama kapanmadan ana sayfaya geri geliyordum bu yöntem işinize yaramazsa bilgisayar ile whatsapp yedeği çekme uygulamaları var genelde android telefona geçerken kullanılıyor onlara da bakın ondan sonra son çare silip yüklersiniz.

Benim iphone 4s vardi ben de böyle bir sorun yaşadım ama o ios 9 du ve ben telefonu kapatıp açıyordum kilit ekrani geldiği gibi whatsappa girip icloud yedeklemeye alıyordum ve yedekleme islemi başladıktan sonra uygulama kapanmadan ana sayfaya geri geliyordum bu yöntem işinize yaramazsa bilgisayar ile whatsapp yedeği çekme uygulamaları var genelde android telefona geçerken kullanılıyor onlara da bakın ondan sonra son çare silip yüklersiniz.
iCloud yedeklemesi için yeterli alanım yok ve boşaltabilecek durumda değilim ayrıca yurtta kaldığımdan ötürü internetim çok kısıtlı. iTunes üzerinden bilgisayara alınan yedekler Whatsapp'ı içermiyor mu? Ya da direk uygulama silme ekranında uygulamayı sil değil de uygulamayı kaldır yapsam (verileri koruyan seçenek) bir sorun yaşar mıyım?

iCloud yedeklemesi için yeterli alanım yok ve boşaltabilecek durumda değilim ayrıca yurtta kaldığımdan ötürü internetim çok kısıtlı. iTunes üzerinden bilgisayara alınan yedekler WhatsApp'ı içermiyor mu? Ya da direk uygulama silme ekranında uygulamayı sil değil de uygulamayı kaldır yapsam (verileri koruyan seçenek) bir sorun yaşar mıyım?

Veriyi koruyan seçeneği deneyebilirsin çünkü o uygulamanın verilerini siler ama dosyaları kalır. Ama ben bu verileri silmeyen yöntemi ilk kez duydum iOS kullanmıyorum çok fazla bilgi veremiyorum o yüzden.

iCloud yedeklemesi için yeterli alanım yok ve boşaltabilecek durumda değilim ayrıca yurtta kaldığımdan ötürü internetim çok kısıtlı. iTunes üzerinden bilgisayara alınan yedekler WhatsApp'ı içermiyor mu? Ya da direk uygulama silme ekranında uygulamayı sil değil de uygulamayı kaldır yapsam (verileri koruyan seçenek) bir sorun yaşar mıyım?

Öyle bir seçenek varsa veriler korunur ama 12 GB veri çok büyük şahsen benimki yemezdi. iTunes bilgisayara yedekliyor mu bilmiyorum benim bahsettiğim uygulamalar 3.şahıs mesela 3U Tools en tanınan iPhone uygulaması PC tarafında onda sosyal medya yedekleme vardı.

Aynısı başıma geldi 3 aydır denemediğim yöntem kalmadı siz bir çözüm bulabildiniz mi?

Hocam bir baksanız?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı