iOS'da Arka planda uygulama nasıl çalıştırılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

hucre on bir

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Konu başlığında yazdığı gibi iOS'da Arka planda uygulama nasıl çalıştırılır? Video indiriyorum. 10 dk sonra iOS arka planda çalışan uygulamaları kapatıyor. Nasıl engellerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu işletim sistemi belirliyor. Bellek yetersiz kaldığında arka plandaki uygulamalar kapatılıyor. Ki burada cihazda 1 GB RAM olması en büyük dezavantaj. Bilmiyorum, belki JB cihazlar için bunu engelleyen bir yazılım vardır. Sanmam ama.

Arkadaş benim telefon mu manyak yoksa sizinki mi anlamıyorum! Benim telefonumda hiç arka plandakileri kapatma yok. Whatsap most wanted Limbo aynı anda açık bu 3'ü Arasında kapanmadan geçiş yapabiliyorum!

JB yapmak da kesin çözüm olmaz. 1 GB RAM ile arka planda çalıştırabileceğiniz uygulamalar ve yenilerini açacağınızdan arka planda çalışanların çalışma süresi oldukça sınırlı olacaktır.

Jbde umarım vardır. Saten ben sadece video indirdiğim uygulama arka planda açıp ekranı kilitlemek istiyorum. Çağrı veya mesaj gelirse onlara bakarım. Sanırım bu şekilde 1gb kaldırır.

Güncel

Arkadaş benim telefon mu manyak yoksa sizinki mi anlamıyorum! Benim telefonumda hiç arka plandakileri kapatma yok. Whatsap most wanted Limbo aynı anda açık bu 3'ü Arasında kapanmadan geçiş yapabiliyorum!
Arka planda kileri sadece uyutuyor senin telefonun geri açtığında devam ediyor banada 1 gb ram yetiyor :)

Jailbreak ile yükleyebileceğiniz WatchDog tweaki ile uygulamaları arkada çalışmaya zorlayabilirsiniz ve uygulamalar kapanmamış olur. Ya da en basiti Safari Downloader+ ile her türlü indirmeleri yapabilirsiniz.

Jailbreak ile yükleyebileceğiniz WatchDog tweaki ile uygulamaları arkada çalışmaya zorlayabilirsiniz ve uygulamalar kapanmamış olur. Ya da en basiti Safari Downloader+ ile her türlü indirmeleri yapabilirsiniz.
Teşekürler.

en basiti Safari Downloader+ ile her türlü indirmeleri yapabilirsiniz.
Safari Downloader+ app storeda bir uygulama mı?

Tweaklerde sanırım güvenilir veya güvenilmez olayı var. Bu WatchDog güvenilir mi?

WatchDog tweaki ile sorun çözülmüştür. Konu kilitlenebilir.

Sonra diyorlar iPhone'lar 1GB RAM ile kasmıyor :D RAM'in ne işe yaradığını bilmek lazım önce.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı