Çözüldü IP adresi üzerinden Gmail hesabı çalındı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Twineys

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba birileri IP adresim üzerinden Gmail hesabıma bağlanıyor. Bağlı cihazlarıma baktığımda şu anki kullandığım bilgisayarımın bağlantı noktası Rusya olarak gözüküyor yardım eder misiniz?

Dosya Ekleri

• Opera Anlık Görüntü_2022-02-13_144732_myaccount.google.com.png
    Opera Anlık Görüntü_2022-02-13_144732_myaccount.google.com.png
    9,3 KB · Görüntüleme: 119
Çözüm
Modeme reset attıktan sonra arayüzünden fabrika ayarlarına döndürmediğimi fark ettim ve sorunu çözdüm çok teşekkür ederim :)
Antivirüs ile tarama yap interneti kesip önerim Malwarebytes veya Kaspersky hesabındaki tüm cihazların oturumu kapat şifre değiştir 2FA aç, tarayıcının çerezlerini temizle, bir de modemini resetle.

Çerezlerin ele geçirilmiş o yüzden. Hesaba telefonundan veya gizli sekmeden giriş yap, ardından oturum açılan cihazlar yerine girip şu anda Rusya yazan oturumu kapatabilirsin.

Rusya yazan oturumu kapatmam bir şey değiştirmiyor çünkü o oturum benim bilgisayarım tekrar bilgisayarımdan giriş yaptığımda yine Rusya gösteriyor.
Antivirüs ile tarama yap interneti kesip önerim Malwarebytes veya Kaspersky hesabındaki tüm cihazların oturumu kapat şifre değiştir 2FA aç, tarayıcının çerezlerini temizle, bir de modemini resetle.

Bütün dediklerinizi yaptım ancak hala bilgisayarım Rusya'dan bağlanıyor olarak gözüküyor.

Rusya yazan oturumu kapatmam bir şey değiştirmiyor çünkü o oturum benim bilgisayarım tekrar bilgisayarımdan giriş yaptığımda yine Rusya gösteriyor.

Bütün dediklerinizi yaptım ancak hala bilgisayarım Rusya'dan bağlanıyor olarak gözüküyor.

Buga girmiş olabilir mi, son çare format atmak ama çözülebilir.

Merhaba birileri IP adresim üzerinden Gmail hesabıma bağlanıyor. Bağlı cihazlarıma baktığımda şu anki kullandığım bilgisayarımın bağlantı noktası Rusya olarak gözüküyor yardım eder misiniz?

VPN veya proxy kullanıyor olabilir misiniz bu cihaz demesi oldukça tuhaf veya bağlandığınız ağda mı sıkıntı var?

Modeme reset attıktan sonra arayüzünden fabrika ayarlarına döndürmediğimi fark ettim ve sorunu çözdüm çok teşekkür ederim :)

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı