Çözüldü IP adreslerimize ulaşan Among Us'taki değişik insan

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Sample0

Hectopat
Merhaba. Bugün arkadaşlarımla Among Us girmek istedik ve beraber oyuna girdik. Ardından birkaç el attıktan sonra saklambaç oynamak istedik ve arkadaşım başka bir oda açtı. Odaya "enter nam" adlı biri katıldı ve maç boyunca bir şey demedi. Biz de sürekli öldürdük, hareket bile etmedi. Troll sandık. Adam chate "drilling %100" yazdı ve biz de korkup çıktık. Yeni bir oda açtık ve gizliye aldık oda statüsünü. Ardından odaya tekrar katıldı ve ben ve tüm arkadaşlarımın IPS'ini chate attı. Şu an çok korkuyoruz, niye böyle oluyor bilmiyorum. 5 dakika önce oldu. Lütfen bilginiz varsa yardım edin. Şu anda da Discord sunucuma katıldı.

Çözüm
Gerçekten çok iyi insanlarsınız hepinize ayrı ayrı teşekkürler. Arkadaşlarımın şakasıymış şimdi şaka sırası bende virüs şakası yapacağım. Şu an da çok rahatladım gerçekten sağ olun :D.
Bilmiyorum çok korkuyorum şu an geçende Spotify hesabımın şifresi değişti bütün şifrelerimi değiştirdim ondan önce de bilgisayarıma virüs bulaşmıştı. Ama şu an virüs yok PC'de eminim.
Eğer önemli banka hesaplarının şifresi DC şifren ile aynı değilse pek korkma ama temiz bir araştırma gerek.

Bilmiyorum çok korkuyorum şu an geçende Spotify hesabımın şifresi değişti bütün şifrelerimi değiştirdim ondan önce de bilgisayarıma virüs bulaşmıştı. Ama şu an virüs yok PC'de eminim.
Korkacak bir şey yok. Ne olacak? Şifrelerini tekrar sıfırla. İki adımlı doğrulamayı etkinleştir. Bir de izin verdiğin uygulamaları gözden geçir. Güvenilmez uygulama ve oyunlara izin verdiysen de sıkıntı olabilir. Bunun dışında gizlilik ayarlarını da gözden geçir. Herkes profiline girince her detayı göremesin.

Yeni konular

Geri
Yukarı