IP camerayı bilgisayar kamerası olarak kullanma

Eren AYTEKİN

Hectopat
Başlıkta gördüğünüz gibi IP camerayı bilgisayar kamerası olarak kullanma diye bir şey var mıdır?
Bakın bir kardeşim.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hem ıp, hem USB olan bir uygulama.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hem ıp, hem USB olan bir uygulama.
kameranın ıp sini nasıl bulabilirim kendi wifime bağlı cihaz ve uygulamasından takip edebiliyorum

Başlıkta gördüğünüz gibi IP camerayı bilgisayar kamerası olarak kullanma diye bir şey var mıdır?
Bakın bir kardeşim.

Kullanılabilir splitcamden IP kameranın görüntüsünü alırsın ya da VLC'den daha sonrasındada hangi uygulamayı kullanıyorsan kamera olarak onu seçersin daha yeni IP güvenlik kamerasını bilgisayara bağladım split camden görüntü alıyorum NVIDIA brodcest üzerindende arka tarafı bulanıklaştırıp OBS'e görüntü çekiyorum yaklaşık 1 sn gibi bir gecikmesi var ama sıkıntı yok.

Kullanılabilir splitcamden IP kameranın görüntüsünü alırsın ya da VLC'den daha sonrasındada hangi uygulamayı kullanıyorsan kamera olarak onu seçersin daha yeni IP güvenlik kamerasını bilgisayara bağladım split camden görüntü alıyorum NVIDIA brodcest üzerindende arka tarafı bulanıklaştırıp OBS'e görüntü çekiyorum yaklaşık 1 snden az bir gecikmesi var ama sıkıntı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı