IP nasıl değiştirilir?

FarCioS

Decapat
Abi biri vardı DC de link atmış dedi IP nizi öğrenirim falan dedi korkuttu biraz beni. IP'yi nasıl değiştireceğim statik olup olmadığını nereden bileceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Modemi aç kapa değişir senin IP sabit değildir zaten sabit olsa + para öderdin bu hizmeti alabilmen için araman lazim IP adresindende bir şey olmuyor yani benim de Minecraft sunucum var herkesin IP adresini görebiliyorum.

Kesin değişir öi modem aç kapa yapınca? Sabit olup olmadığını nasıl öğrencem.

Modemi aç kapa değişir senin IP sabit değildir zaten sabit olsa + para öderdin bu hizmeti alabilmen için araman lazim IP adresindende bir şey olmuyor yani benim de Minecraft sunucum var herkesin IP adresini görebiliyorum.

Kullanamaz mısın mesela istesen? En fazla ne yapılabilir IP adresi ile?

Google'a giriyorsun IP adresim yazıyorsun orada senin IP adresin yazar ip adresim - 185.86.5.122

Kesin değişir öi modem aç kapa yapınca? Sabit olup olmadığını nasıl öğrencem.

Kullanamaz mısın mesela istesen? En fazla ne yapılabilir IP adresi ile?

Hayır hiçbir şekilde bir şey yapılmaz en fazla oyundan ban yersin o IP adresi ile.
Zaten modemi aç kapa yap banın kalkar.

Adres bulunamaz mı?

Modem de düğme yok bulamadım. Turkcell Superonline yere yatık bir dikdörtgen prizma.

Gerçekten IP adresimi bulmuş şu an onu öğrendim daha çok korkuyorum.

Google'a giriyorsun IP adresim yazıyorsun orada senin IP adresin yazar ip adresim - 185.86.5.122

Hayır hiçbir şekilde bir şey yapılmaz en fazla oyundan ban yersin o IP adresi ile.
Zaten modemi aç kapa yap banın kalkar.

Yeni konular

Geri
Yukarı