IP TV Televizyonda Nasıl Kullanılır?

kerioooo

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Digiturk kullanıyorum ve son zamanlarda fiyatları artık uçtu. IP TV diye bir şey öğrendim, araştırdım ama internette biraz karışık, net anlayamadım, daha çok bilgisayar veya telefon için uygulamaları var, ben kendi TV'de nasıl izleyebilirim? Ya da öyle bir imkan sunuyor mu? Kullanan, yardımcı ola bilecek arkadaşlar, bilgi verirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetinizin kotası olmamalı. Eğer varsa ve İPTV'yi düzenli şekilde izlerseniz download limitiniz epey yüksek olmalı. Ben de merak ettiğimden kullanmıştım biraz ama yasal olmayan kaynaklardan edindiğim için sürekli sorun yaşadım. Kopmalar, donmalar, kanal bağlantı sorunları, ses sorunları, piksel sorunları...

İnternetinizin kotası olmamalı. Eğer varsa ve İPTV'yi düzenli şekilde izlerseniz download limitiniz epey yüksek olmalı. Ben de merak ettiğimden kullanmıştım biraz ama yasal olmayan kaynaklardan edindiğim için sürekli sorun yaşadım. Kopmalar, donmalar, kanal bağlantı sorunları, ses sorunları, piksel sorunları...
internetim kotasız, download 3.5 4 arası ama interneti çok yiyor ise beni bilgisayar başında etkiler, o kötü biraz, araştırdığım da yayını iyi vs. deniyordu ondan merak ettim, ama böyle ise hiç girmeme gerek yok.

internetim kotasız, download 3.5 4 arası ama interneti çok yiyor ise beni bilgisayar başında etkiler, o kötü biraz, araştırdığım da yayını iyi vs. deniyordu ondan merak ettim, ama böyle ise hiç girmeme gerek yok.
İPTV izlerken PC'de işiniz olmayacaktır. Mesela bir yerden download yaparken İPTV izlerseniz donmalar olabilir. Onun dışında gezintide sorun yaşamazsınız. Deneme bulabilmek için Google'dan ''İPTV ücretsiz test'' araması yaparsanız birkaç örnek yayın bulabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı