iPad 2 Güncelleştirmede Takılma Sorunu

SeMMiH

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat ailesi, Recep Baltaş ve Ali Güngör.

Forumunuzu takip edemesem de, youtube kanalınızın büyük takipçisiyim. Uzun zamandır foruma katkı vermek niyetindeydim ama kısmet bu güneymiş.

Şimdi sıkıntımdan bahsetmek istiyorum. Ipad 2 kullanıcısı olarak ,itunes üzerinden ios 6'dan 8.1'e güncelleştirme yapayım dedim. Güncelleştirme çok güzel giderken sonuna yakın böyle bir ekranda takılı kaldı.

lzDzWr.jpg

Ipad'in ekranında ise hiçbir şey yok. Kapatıp recovery yapmaya çalışıyorum (bugün ki videodaki gibi) ipad'i kapatamıyorum. Reset atmak da istemiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Semih Bey,

kapatmak için cihazın USB kablosunu sökün. Daha sonra kapatma tuşuna cihaz kapanana kadar basılı tutun. Bu genelde 10 saniye sürebilir. Daha sonra cihazı normal olarak açmaya çalışın. Cihaz açılırsa zaten güncelleme başarılı olmuş demektir.

Cihaz açılmazsa tekrar kapatın. Home tuşuna basılı tutarken USB kablosunu takın. Daha sonra Recovery yapabilirsiniz.

Teşekkür Ederim Recep bey ama,

Sizin dediğiniz şekilde kapatamadım. Cevap yazacaktım ama dışarı sağlayıcıdan resim yüklediğim için ceza yedim. Ben de internetten kapatmayı arayım dedim ve daha kolay bir kapatma yöntemi buldum. Kapatıp açtıktan sonra sorunum çözüldü. Benim gibi sıkıntı yaşayanlara yardımı dokunur belki.

Kilit Tuşu+Home Tuşuna biraz basınca Ipad güç kesiyor. Aynı pc'de açma tuşuna uzun süre basmak gibi işliyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı