iPad 3 A1416 ekranı A1403'e uyar mı?

O zaman neden ekranı alırken başlıkta A1416 yazıyor? Bir farkı yok emin misiniz?
Öncelikle Apple cihazlarda önerim resmi teknik serviste ekran değişimi yapılması çünkü Türkiye'de yan sanayi olarak satılan bütün Apple ürünlerinin ekranları S veya A+ kalite değil standart A kalitedir. Sizin sorunuza gelecek olursak zaten cevabını verdim tekrarlamak istemiyorum ama sadece Wifi olması ya da Wifi + Cellular olması durumunda Model kodları değişir. A14xx için kullanılan ekranlar aynıdır. A1416 standart sadece Wifi desteği olan model, A1430 ve A1403 Wifi + Cellular desteği olan model. A1430 AT&T Cellular için, A1403 Verizon Cellular için yani kullanabildiğin mobil servis sağlayıcıları belirler.

Öncelikle Apple cihazlarda önerim resmi teknik serviste ekran değişimi yapılması çünkü Türkiye'de yan sanayi olarak satılan bütün Apple ürünlerinin ekranları s veya a+ kalite değil standart a kalitedir. Sizin sorunuza gelecek olursak zaten cevabını verdim tekrarlamak istemiyorum ama sadece Wi-Fi olması ya da Wi-Fi + cellular olması durumunda model kodları değişir. A14xx için kullanılan ekranlar aynıdır. A1416 standart sadece Wi-Fi desteği olan model, A1430 ve A1403 Wi-Fi + cellular desteği olan model. A1430 at&t cellular için, A1403 verizon cellular için yani kullanabildiğin mobil servis sağlayıcıları belirler.

Hocam yan sanayi olmasının eksisi olacağını düşünmüuorum ve teşekkürler bilgi verdiğiniz için.

Geri
Yukarı