iPad 7 mi laptop mu?

Musa GaminXX

Femtopat
Sizce iPad 7.nesil 128 GB mı alsam yoksa laptop mu? iPad alırsam Apple Pencil ve Bluetooth'lu klavye alacağım ve ders videosu çekeceğim. PUBG Mobile Fortnite Mobile Brawl Stars falan oynuyorum. Ama şu yeni Valorant'ta çok iyi. Valorant Mobile çıkar diyorlar iPad 7.nesil derslere de yardımcı yoksa laptop mu ama biraz daha iPad 7 düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizce iPad 7.nesil 128 GB mı alsam yoksa laptop mu? iPad alırsam Apple Pencil ve Bluetooth'lu klavye alacağım ve ders videosu çekeceğim. PUBG Mobile Fortnite Mobile Brawl Stars falan oynuyorum. Ama şu yeni Valorant'ta çok iyi. Valorant Mobile çıkar diyorlar iPad 7.nesil derslere de yardımcı yoksa laptop mu ama biraz daha iPad 7 düşünüyorum.

iPad Pro olmadığı sürece bilgisayar ile karşılaştırılamaz işlem gücü açısından.

Sizce iPad 7.nesil 128 GB mı alsam yoksa laptop mu? iPad alırsam Apple pencil ve Bluetooth'lu klavye alacağım ve ders videosu çekeceğim. PUBG Mobile Fortnite Mobile Brawl Stars falan oynuyorum. Ama şu yeni Valorant'ta çok iyi. Valorant Mobile çıkar diyorlar iPad 7.nesil derslere de yardımcı yoksa laptop mu ama biraz daha iPad 7 düşünüyorum.

Bana kalırsa laptop.

LoL bilmem kaç yıldır var PC'de ama Valorant birkaç aydır var belki 1 2 yıl alır Mobile FPS yürek ister.
Laptop daha iyi olur ama laptop bütçesi ne kadar o da önemli. Tabletlerde klavye gereksiz kullanınca anlıyor insan.

En kötü ihtimal iPad Air 3 öneririm işlem gücü olarak belli bir miktar yakınlarmış Pro ile fakat dolu paket boş paket gibi.

Trust nado 22238 falan almayı düşünüyorum Laptopmu yoksa iPad 7mi Air 3 mü PUBG Mobile Fortnite Mobile Brawl Stars için

Air 3 orijinal aparatlar ile süper oluyor kalem ve klavyesi yani. Oynadığınız oyunları iPad Air 3 oynatır. Tam ihtiyacınızı anlamadım yazar mısınız tam ihtiyacınızı detaylıca? Ona göre önerelim.
Trust önermem kalitesiz markadır.
Alacağınız Apple klavye düzgün kullanım ile iPad ile beraber çöpe girecektir ama Trust alırsanız tablet çöp olana kadar kim bilir kaç klavye gerekir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı