Çözüldü iPad 8. Nesil için kılıf ve ekran koruyucu önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

İbrahim Zdemir

Yottapat!
Makaleler
86
Yer
İstanbul
Apple'ın kılıfı var ama 400 TL gibi komik bir fiyatı var. Bu kılıf tarzında ama daha uygun, sırıtmayan bir kılıf istiyorum.

Ekran koruyucuda ise, deneyimi olan varsa ve paylaşırsa çok mutlu olurum. :)

YiğitYVZ

Gigapat
Makaleler
6
Öncelikle hayırlı olsun hocam, alabildiğinize sevindim.

Logitech’in iPad 7 için ürettiği kılıflar vardı onlara göz atabilirsiniz aynı kasa sonuçta.

Ek olarak @Exinie nin kullandığı bir kılıf vardı ama hatırlamıyorum. Kendisi söyler bence.

Son düzenleme:

Frkn2842

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Zotac Çalışanı
KS
İbrahim Zdemir

İbrahim Zdemir

Yottapat!
Makaleler
86
Yer
İstanbul
@Frkn2842 güzele benziyor, az yorum olsa da olumlu genel olarak. Değerlendireceğim. :)

Exinie

Kilopat
Ek olarak @Exinie nin kullandığı bir kılıf vardı ama hatırlamıyorum. Kendisi söyler bence.

Ben iPad almaktan vazgeçtim. 😅

Onun yerine Matebook 13 2020 Intel alacağım son anda kararımı değiştirmez isem, iPad ile çizim yapmayı istiyordum ama beceremem diye düşünüp fikrimi değiştirdim. 🙄

Konuya gelecek olursak Logitech hayranı olarak Logitech kılıflarını önerebilirim. 😅

YiğitYVZ

Gigapat
Makaleler
6
Son düzenleme:
KS
İbrahim Zdemir

İbrahim Zdemir

Yottapat!
Makaleler
86
Yer
İstanbul
Önerileriniz için teşekkürler. @mavibeyin attığı linkten yola çıkarak bayağı bir araştırma yaptım Aliexpress'te, neredeyse unutuyordum. :) Sonunda üç ürünü almakta karar kıldım: Kılıf, paperlike ekran koruyucu ve kalem:

3 ürün de bayağı satılmış, bayağı da olumlu yorum almış ürünlerdi. Özellikle Türkler tarafından birçok yorum yapılmış, tabii kur da bu düzeyde olunca... :) İndirim kodlarıyla aldım, kılıf ve ekran koruyucu bedavaya geldi gibi.

Teşekkürler hepinize önerileriniz için. :)

geekzebra

Hectopat
Önerileriniz için teşekkürler. @mavibeyin attığı linkten yola çıkarak bayağı bir araştırma yaptım Aliexpress'te, neredeyse unutuyordum. :) Sonunda üç ürünü almakta karar kıldım: Kılıf, paperlike ekran koruyucu ve kalem:

3 ürün de bayağı satılmış, bayağı da olumlu yorum almış ürünlerdi. Özellikle Türkler tarafından birçok yorum yapılmış, tabii kur da bu düzeyde olunca... :) İndirim kodlarıyla aldım, kılıf ve ekran koruyucu bedavaya geldi gibi.

Teşekkürler hepinize önerileriniz için. :)

Hocam bende aynı ürünlerden alacağım iPad 8 cihazıma ancak aklımda bazı soru işaretleri var. İndirim kodlarını nereden alıyoruz ve cihazlar size kaç günde geldi Çin'den?

KS
İbrahim Zdemir

İbrahim Zdemir

Yottapat!
Makaleler
86
Yer
İstanbul
Kodları kupon kardeşliği ile almıştım, Black Friday indirimi de vardı.

Ürünler 2.5 haftaya geldi gibi, sorunsuz kullanıyorum. Sadece Paperlike ekran koruyucu tam oturmadı, o kadar.

Yukarı