iPad 8. nesil mi yoksa tablet bilgisayar mı?

Exinie

Kilopat
Apple'ı çok seven biri olarak iPad 8. nesil ve Apple pencil almak istiyorum fakat bir yandan da Windows ihtiyacı duyuyorum, o zaman tablet bilgisayar almayı düşündüm ama kararsız kaldım. Sizce ne yapmalıyım? Tablet bilgisayar öneriniz var mı?

Ben iPad 7. nesil ve Apple pencil kullanıyorum. Hayatımda aldığım en mantıklı ürünlerden birisi olabilir. Eğer Office ve internette sörf dışında bir işin yoksa kesinlikle iPad alabilirsin. Ben ekstradan kod yazdığım için o konuda Windows gerekiyor ama onun dışında iPad çok daha önde geliyor.

Windows Tabletlerde genellikle 32GB eMMC hafıza bulunuyor ve günümüzde bu depolama alanı yetmiyor. 32GB'ın 25'ini kullanabiliyorsunuz varsayalım. 18'i Windows ve güncellemeleri ile, 3GB'ı Sürücüler ile, geriye kalanı da uygulamalar ile harcanınca geriye tırnak tanesi kadar depolaması kalıyor. Bellek zaten yükseltilemiyor. Genellikle 2GB Bellek ile donatılmış geliyor. Bu özelliklerin yanında da fiyatı hak etmeyen bir cihaz ortaya çıkıyor. Siz en iyisini, Windows olacaksa donanımı yüksek bir cihaz olsun. O'nun dışında Apple kendi ekosistemini kullanıyor zaten. Ama Apple alacaksanız iOS'te de stabilizasyon sorunları ile baş başa çıkma durumunda olacak olma ihtimalini katarak alın

Geri
Yukarı