iPad 8. nesil vs iPad Air 4. nesil

Zeyrek97

Femtopat
Daha fazla  
Selam dostlar.

Annem öğretmen ve canlı derslerde kullanabileceği bir tablet almak istiyoruz. iPad mi yoksa iPad Air mı? Alsam diye düşünüyorum. Aradaki farka değer mi?
Bir de bu tabletlerden canlı ders esnasında ekran paylaşımı yaparken veya herhangi bir başka sıkıntı yaşar mı? Tavsiyelerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam aralarında ekran kalitesi, büyük bir işlemci farkı, kamera farkı(ne kadar işinize yarar bilmem ama),Air 4 2.nesil kalem ile uyumlu 8 ise 1. nesil ile, 8 magic keyboard desteklemiyor, tasarım olarak da fark var. Ve birkaç farklılık daha bulunuyor. Ama aradaki fiyat farkına değer mi anneniz derste kullanacağı için bence değmez. Ha benim için fiyat önemli derseniz Air 4 alın tabii.

Hocam aralarında ekran kalitesi, büyük bir işlemci farkı, kamera farkı(ne kadar işinize yarar bilmem ama),Air 4 2.nesil kalem ile uyumlu 8 ise 1. nesil ile, 8 magic keyboard desteklemiyor, tasarım olarak da fark var. Ve birkaç farklılık daha bulunuyor. Ama aradaki fiyat farkına değer mi anneniz derste kullanacağı için bence değmez. Ha benim için fiyat önemli derseniz Air 4 alın tabii.
Hocam Air 4’ün ekran tasarımı Pro gibi çerçevesiz ve daha büyük ayrıca 2.nesil Apple Pencil’ın yetenekleri daha iyi. Geniş ekranda kalemle yazmak daha iyi olur.

Hocam Air 4’ün ekran tasarımı Pro gibi çerçevesiz ve daha büyük ayrıca 2.nesil Apple Pencil’ın yetenekleri daha iyi. Geniş ekranda kalemle yazmak daha iyi olur.
Aynen öyle. Ama aralarında da 2000TL'den fazla bir fiyat farkı da bulunuyor. Eğer bu fiyat onlar için önemli değilse tabii ki de Air 4 alsınlar.:D

İnşallah bu salgın bittiğinde de kullanacağı bir cihaz olsun istiyorum .

Yeni konular

Geri
Yukarı