iPad 9 64 GB vs Mi Pad 5 256 GB

aegeanfisk

Hectopat
Daha fazla  
iPad 9 64 GB vs mi pad 5 256 GB.

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-pad-5-6gb-256-gb-11-tablet-gri-p-HBCV00000RZS8C
Apple MK2L3TU/A iPad 10.2 inç Wi-Fi 64GB Gümüş MK2L3TU/A

Tablet düşünüyorum. Xiaomi hafızası, ekran-kasa oranı ile vs. daha iyi gibi duruyor ama IPad'in ömrü, güncelleme alma süresi vs. daha iyi. İşletim sistemi olarak Android'de, iPad OS'da severim fark etmiyor. İşlemci olarak herhalde denkler. Yanlışsam düzeltin. 4bin liraya kadar alternatif öneri de alabilirim.
Ek olarak; Oyun oynarım. Genellikle Genshin Impact vs.

Mi Pad 5 daha iyi. Hem hafıza bakımından hem de görüntü kalitesi açısından. Mi Pad 5'in çözünürlüğü daha yüksek diye biliyorum. İşlemci de Mi Pad, GPU'da ise İPad bir tık daha iyi. Ben yerinizde olsam Xiaomi'den yana kullanırdım tercihimi.

Bir de sanırım Mi Pad 5 IPS panel idi. İPad 9'un ekran panelini bilmiyorum.

iPad 9 64 GB vs mi pad 5 256 GB.

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-pad-5-6gb-256-gb-11-tablet-gri-p-HBCV00000RZS8C
Apple MK2L3TU/A iPad 10.2 inç Wi-Fi 64GB Gümüş MK2L3TU/A

Tablet düşünüyorum. Xiaomi hafızası, ekran-kasa oranı ile vs. daha iyi gibi duruyor ama IPad'in ömrü, güncelleme alma süresi vs. daha iyi. İşletim sistemi olarak Android'de, iPad OS'da severim fark etmiyor. İşlemci olarak herhalde denkler. Yanlışsam düzeltin. 4bin liraya kadar alternatif öneri de alabilirim.
Ek olarak; Oyun oynarım. Genellikle Genshin Impact vs.
Oyun için Pad 5.

Mi pad 5 teknik özellik olarak bir tık daha üstün ama tablette iPad hep daha iyidir iPad Air 3. nesil var elimde o bile şu an kasmadan canavar gibi çalışıyor.

İkisi de işinizi görür. Güzel cihazlar. Ben olsam iPad tercih ederdim ama hafıza konusu sizin için önemliyse ve de Android alışkanlığınız varsa Xiaomi tercih edin.

Ne için kullanacağınizda önemli, normal günlük kullanım diyorsan iPad ama full focus oyun diyorsan Xioami ama unutma, Android tabletler gerçekten bir süre sonra performans kaybediyor baya.

Yeni konular

Geri
Yukarı