iPad Air 4 alınır mı?

Bence alınmaz. 64 GB versiyonu tabletin zaten 5.800 TL. Tablette minimum 128 GB olmalı, üstüne 120 Hz ekran da yok. Az daha konulup iPad Pro alınabilir, fiyatını hak etmiyor.

Hocam öncelikle 64 GB normal bir kullanıcıya yeter. Benim telefonum 128 GB ve çok fazla dosya vs. olmasına rağmen sadece 36 GB dolu. 120Hz ekran konusuna gelecek olursak akıcılık anlamında neredeyse hiçbir fark bulunmuyor. Az daha dediğinz 1400TL. İşlemci olarak iPhone 12'lerde kullanılan A14 bionic chip kullanılıyor ki bu iPad Pro'dan daha güçlü demek anlamına geliyor. Son olarak normal bir öğrenci için alınabilecek en iyi tablet bence.

Hocam öncelikle 64 GB normal bir kullanıcıya yeter. Benim telefonum 128 GB ve çok fazla dosya vs. olmasına rağmen sadece 36 GB dolu. 120Hz ekran konusuna gelecek olursak akıcılık anlamında neredeyse hiçbir fark bulunmuyor. Az daha dediğinz 1400TL. İşlemci olarak iPhone 12'lerde kullanılan A14 bionic chip kullanılıyor ki bu iPad Pro'dan daha güçlü demek anlamına geliyor. Son olarak normal bir öğrenci için alınabilecek en iyi tablet bence.
Zaten kendi fikriniz varmış neden alınır mı diye konu açtınız o zaman 🙂. Kendimce alınacak bir tablet değil. Ayrıca nasıl kullanıyorsunuz bilmem ama telefonda bile 64 GB yetmezken tablete asla ama asla yetmez. Türkiyede fiyatlandırması saçma, onun yerine Tab S7 daha iyi bir seçenek olur. 128 GB modellerini karşılaştırıp az daha koyup iPad Pro alınabilir demiştim.

Zaten kendi fikriniz varmış neden alınır mı diye konu açtınız o zaman 🙂. Kendimce alınacak bir tablet değil. Ayrıca nasıl kullanıyorsunuz bilmem ama telefonda bile 64 GB yetmezken tablete asla ama asla yetmez. Türkiye'de fiyatlandırması saçma, onun yerine Tab S7 daha iyi bir seçenek olur. 128 GB modellerini karşılaştırıp az daha koyup iPad Pro alınabilir demiştim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bu videoyu izlerseniz biraz daha bilgi sahibi olabilirsiniz. Benim aklımda zaten Air 4 vardı. Yine de buraya da danışmak istemiştim. Tablet konusunda videoda da denildiği gibi Apple'dan başka markaya bence de para verilmez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bu videoyu izlerseniz biraz daha bilgi sahibi olabilirsiniz. Benim aklımda zaten Air 4 vardı. Yine de buraya da danışmak istemiştim. Tablet konusunda videoda da denildiği gibi Apple'dan başka markaya bence de para verilmez.
iPad Air 4'ün S7'den iyi olduğu taraflarını göremedim ama öyle diyorsanız öyledir. Kolay gelsin.

iPad Air 4'ün S7'den iyi olduğu taraflarını göremedim ama öyle diyorsanız öyledir. Kolay gelsin.
Hocam videonun tamamını izlediniz mi? İzlemediyseniz ben size ikisinin de artılarını yazayım.

Samsung Tab S7'nin artıları: 120Hz ekran, depolama, fiyat ve kutunun içinden kalem de çıkması.

Apple İpad air 4'ün artıları: Ekran kalitesi, çok daha akıcı bir kalem, %40 kadar daha güçlü bir işlemci, daha iyi bir kamera, 4K 60FPS çekim, daha optimize bir kullanım, daha iyi render ve video işleme, bariz bir şekilde işletim sisteminin daha iyi olması ve cihazın en az 4-5 yıl boyunca gelecek bütün güncellemeleri alıcak olması ve son olarak neredeyse sınırsız uygulama.

Kolay gelsin hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı