iPad Air 4. nesil mi? 6500TL monitör dahil sistem toplama mı?

Haruki Murakami

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Muğla/Bodrum
Şu an çok kararsızım. Elimde yaklaşık 6500TL bütçe var. Ya iPad Air 4 alacağım. Ya da 6500TL monitör dahil sistem toplama mı? Vallahi delireceğim. Hayatımda vereceğim en zor kararlardan birisi olabilir. Çünkü bunlardan birisini aldıktan sonra muhtemelen 2-3 yıl teknolojiye dair büyük çapta bir şey alamam. Hayalimde 2 yıldır bilgisayar toplamak var. Ama bu yılda iPad Air 4 çıktı. Çok iyi bir cihaz. Bütün işlerime yardımcı olacak, kendimi geliştirmem için çok yararlı bir cihaz. İçinde A14 bionic chip bulunuyor. Sizce ne yapmalıyım?

Şu an çok kararsızım. Elimde yaklaşık 6500TL bütçe var. Ya iPad Air 4 alacağım. Ya da 6500TL monitör dahil sistem toplama mı? Vallahi delireceğim. Hayatımda vereceğim en zor kararlardan birisi olabilir. Çünkü bunlardan birisini aldıktan sonra muhtemelen 2-3 yıl teknolojiye dair büyük çapta bir şey alamam. Hayalimde 2 yıldır bilgisayar toplamak var. Ama bu yılda iPad Air 4 çıktı. Çok iyi bir cihaz. Bütün işlerime yardımcı olacak, kendimi geliştirmem için çok yararlı bir cihaz. İçinde A14 bionic chip bulunuyor. Sizce ne yapmalıyım?

Amacınız ne? Yani PC'den beklentiniz nedir?

PC'den beklentim kısacası beni 4-5 yıl boyunca götürebilecek bir PC olması. Ultra ayar takıntım yok zaten. 3-4 yıl boyunca yeni çıkan oyunları rahatlıkla oynatabilecek bir bilgisayar. Ve tabii ki yükseltmeye açık olması.

Oyun için kasa toplayın, ya da benim gibi gezen bir insansanız laptop alın. 6500'e güzel laptoplar var.

Günlük işler+üretkenlik olarak değerlendirseydik, iPad Air 4 derdik hiç düşünmeden. Lakin oyun oynamak istiyorsunuz, mecburen PC'lere yönelmeniz gerekli.

Pek mantıklı bir kıyas değil yani.

Günlük işler+üretkenlik olarak değerlendirseydik, iPad Air 4 derdik hiç düşünmeden. Lakin oyun oynamak istiyorsunuz, mecburen PC'lere yönelmeniz gerekli.

Pek mantıklı bir kıyas değil yani.

Hocam evet de ben bunların ikisini de yapmam istiyorum galiba. Yeni çıkan oyunlari oynamam istiyorum. Aynı zamanda günlük işler ve üretkenliğimi arttırıp kendi gelişimim için de kullanmak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı