iPad Air 6 beklenir mi?

14 Pro Max kullanıyorum daha hiç ısınma sorunu olmadı, batarya da çok yoğun kullanımda 1,5 gün, normal kullanımda 2 gün gidiyor. Tablette ise 12 senelik bir iPad 2 kullanıyorum. Yeni nesil iPad ile hiç tecrübem yok. Forumlardan ve YouTube incelemelerindeki yorumlardan ne öğrendiysem o.

Ne kadar bekleyeceğim asıl soru o hocam bir de.
Ekim ayında yeni IPad'ler geliyor diye biliyorum.

14 Pro Max kullanıyorum daha hiç ısınma sorunu olmadı, batarya da çok yoğun kullanımda 1,5 gün, normal kullanımda 2 gün gidiyor. Tablette ise 12 senelik bir iPad 2 kullanıyorum. Yeni nesil iPad ile hiç tecrübem yok. Forumlardan ve YouTube incelemelerindeki yorumlardan ne öğrendiysem o.

Ne kadar bekleyeceğim asıl soru o hocam bir de.
Yok hocam 14 Pro Max’te sıkıntı yok, düz Pro modelinde ciddi batarya sorunu var. Henüz ne zaman çıkacağı bilinmiyor 2024’ü bulması muhtemel. Yerinizde olsam Air 5 veya bütçe yetiyorsa Pro alırdım ama size kalmış beklemek. O zamanda Türkiye fiyatı nasıl olur acaba.

Ekim ayında yeni IPad'ler geliyor diye biliyorum.
Ben 2024 diye okumuştum ama öyle diyorsanız düzelteyim.

Yok hocam 14 Pro Max'te sıkıntı yok, düz Pro modelinde ciddi batarya sorunu var. Henüz ne zaman çıkacağı bilinmiyor 2024'ü bulması muhtemel. Yerinizde olsam Air 5 veya bütçe yetiyorsa Pro alırdım ama size kalmış beklemek. O zamanda Türkiye fiyatı nasıl olur acaba.

Ben 2024 diye okumuştum ama öyle diyorsanız düzelteyim.
Pardon iPad Air 5 Mart 2022 de tanıtılmış o zaman 2024 de gelebilir.

Hayır beklemeyin. Türkiye gibi her gün her ürüne zam gelen bir ülkede bir şey almak istiyorsanız hemen almalısınız. Air 6 çıktığında Air 5 bile alacak paranız kalmayabilir. O yüzden hazır imkan varken Air 5 alın geçin derim.

Hayır beklemeyin. Türkiye gibi her gün her ürüne zam gelen bir ülkede bir şey almak istiyorsanız hemen almalısınız. Air 6 çıktığında Air 5 bile alacak paranız kalmayabilir. O yüzden hazır imkan varken Air 5 alın geçin derim.

Hocam 900 liralık grafik tabletten konu nerelere geldi. Vatan'da iPad Pro 11 inç şu an 19.000 TL. 15.000 TL'ye iPad Air 5 mi yoksa 19.000 TL'ye iPad Pro 11 mi kararsız kaldım bu sefer. Fark az da değil, ama sanırım şu aralar iPad Pro 11‘in normal fiyatı daha fazla.

Hocam 900 liralık grafik tabletten konu nerelere geldi. Vatan'da iPad Pro 11 inç şu an 19.000 TL. 15.000 TL'ye iPad Air 5 mi yoksa 19.000 TL'ye iPad Pro 11 mi kararsız kaldım bu sefer. Fark az da değil, ama sanırım şu aralar iPad Pro 11‘in normal fiyatı daha fazla.
Hocam ne yaptınız? Ben de air 5 almak istiyorum. Ağırlıklı olarak not alma, video izleme ve pdf okuma gibi işler yapacağım. Batarya konusunda sorun yaşar mıyım endişeliyim.

Geri
Yukarı