iPad Air mı iPad Pro mu?

lexon43

Hectopat
İyi akşamlar arkadaşlar daha önce grafik tablet önerisi için konu açmıştım fakat fikrimi direkt üzerine çizim yapabileceğim tablet bilgisayarlara yönelttim. Yeni başlamak için başlıktaki tabletlerden birini almayı düşünüyorum. Hafıza ve model olarak hangisini önerirsiniz Air modeli yeterli midir? 256 GB yeterli olur mu? Çünkü uzun süreli kullanım için istiyorum aldığım zaman götürsün beni sürekli değiştirmek durumunda kalmayayım. Bir de Wi-Fi modeli mi Wi-Fi+hücresel mi? Şu an eSim Türkiye'de aktif olmadığı için Wi-Fi+hücresel ne kadar mantıklı? Fikir ve düşüncelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi akşamlar arkadaşlar daha önce grafik tablet önerisi için konu açmıştım fakat fikrimi direkt üzerine çizim yapabileceğim tablet bilgisayarlara yönelttim. Yeni başlamak için başlıktaki tabletlerden birini almayı düşünüyorum. Hafıza ve model olarak hangisini önerirsiniz Air modeli yeterli midir? 256 GB yeterli olur mu? Çünkü uzun süreli kullanım için istiyorum aldığım zaman götürsün beni sürekli değiştirmek durumunda kalmayayım. Bir de Wi-Fi modeli mi Wi-Fi+hücresel mi? Şu an esim Türkiye'de aktif olmadığı için Wi-Fi+hücresel ne kadar mantıklı? Fikir ve düşüncelerinizi bekliyorum.

Bütçeniz yeterse Pro almanız daha iyi olur keza hem hafıza hem de donanım bakımından Pro daha üstün. Sorularınıza gelirsek 256 GB gayet yeterli. Sizi bir tablet için 256 GB uzun süre gerçekten sizi götürecektir.

Bütçeniz yeterse Pro almanız daha iyi olur keza hem hafıza hem de donanım bakımından Pro daha üstün. Sorularınıza gelirsek 256 GB gayet yeterli. Sizi bir tablet için 256 GB uzun süre gerçekten sizi götürecektir.
Yeterli bütçem var ben de Pro almanın daha mantıklı olduğunu düşündüm ama yine de bilgili kişilerden öneri almak istedim. Hafıza yeterli olur diyorsunuz 512 almaya gerek yok o halde çünkü çizim için alınacak sadece. 12.9 inç almayı düşünüyorum pro versiyon için o konu için bir fikriniz var mı 11 inç' e göre daha mı mantıklı olur çizim için? Bir de hücresel versiyona gerek var mı sizce?

Yeterli bütçem var ben de Pro almanın daha mantıklı olduğunu düşündüm ama yine de bilgili kişilerden öneri almak istedim. Hafıza yeterli olur diyorsunuz 512 almaya gerek yok o halde çünkü çizim için alınacak sadece. 12.9 inç almayı düşünüyorum pro versiyon için o konu için bir fikriniz var mı 11 inç' e göre daha mı mantıklı olur çizim için? Bir de hücresel versiyona gerek var mı sizce?
Sadece çizim için 256 bile fazla aslında. 12.9 inç tabii ki çizim için daha iyi olur. Ne kadar büyük ekran o kadar güzel bir çizim deneyimi demektir senin için. Hücresele gerek yok bence WI-FI üzerinden yapılabilir.

Telefonundan internet paylaşımı yaparsın bence çok elzem değil cellular.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sadece çizim için 256 bile fazla aslında. 12.9 inç tabii ki çizim için daha iyi olur. Ne kadar büyük ekran o kadar güzel bir çizim deneyimi demektir senin için. Hücresele gerek yok bence WI-FI üzerinden yapılabilir.
Gerçekten hepinize teşekkür ediyorum. iPad Pro 12.9 Wi-Fi modelinde karar kıldım. 256 bile fazla dendiği için çizim işi için şimdi 256 veya 128 arasında seçim yapmak kaldı sadece :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı