Hangi işletim sistemi ile devam edilmeli?

Merhaba.

Ben iPad Pro 2021 almayı düşünüyorum fakat hala düşüncelerim var.

İhtiyaçlarım şu şekilde;

-Fazla oyun oynayan biriyim.

-Pencil alıp ders çalışırım ve az da olsa edit montaj yaparım.

-Oyun tercihim mobil için PUBG tarzı FPS oyunlarıdır.

Sorum şu; bu ihtiyaçlarım için bir Samsung Tab S7 alıp 3-4 aya bir PC sistemi mi dizsem?

Yoksa iPad alıp 7-8 aya bir PC sistemi mi dizsem veya bir RTX3060 laptop mu alsam karar veremedim.

3. seçeneğim ise iPad Pro alıp Full Apple ürünleri üzerinden iMac, iPhone tarzı mı gitsem tarzında.

Not: Bir bilgisayarım yok, hazırda bir tabletim yok ve Android bir telefon kullanıyorum.

*Piyasa şu an kötü olduğu için ilk iPad alıp 7 8 aya da bir PC sonraki aylar ve yıllar da PC - tel üzerinde mi gitsem bilemiyorum. Şu an bütçem sadece Samsung veya iPad Pro 2021 almaya yeterli.

Teşekkürler.
D-dostum bu Biggie ile Lil Pump karşılaştırması gibi. Tabii ki IPad Pro, Samsung böyle bir şaheser ile yarışı bırak aynı konumda bile olamaz...

M1 çipi, SD865'i dümdüz eder bu arada. Apple yavaş yavaş iPad'leri birer Mac'e çevirmeye başladı. Diğer firmalar da maksat tabletimiz olsun diye yerinde saymaya devam etsinler. Her iki tableti de Critical Ops adlı FPS oyununda test ettim; S7 120 FPS'te ani çatışmalarda ara ara drop yerken iPad tam bir canavar, Ultra ayarlarda gram kasma olmadı.

3. seçenek akar.
iPad den 7 8 ay sonra masaüstü bir pc sonra da iPhone almayı düşündüm.
Kesinliklle Apple ile devam etmelisin dostum. Yani 3. seçenek diyebiliriz.

iPad den 7 8 ay sonra masaüstü bir pc sonra da iPhone almayı düşündüm.
Daha ucuz bir iPad alıp yanına bilgisayar alabilirsin. Misal iPad Air de senin işlerini görecektir.
Şuanlık oyunda bi yandan oynadığım için işlemci değil de 60hz olması biraz sıkıntı.

Merhaba.
Ben Cumartesi günü iPad Pro 2021 almayı düşünüyorum. Aldıktan 1 yıla yakın bir süre içinde masaüstü, Apple olmayan bir PC dizmeyi düşündüm. PC'den de 1 yıla yakın bir süre sonra da telefon alacağım.

Fakat iOS ile mi, yoksa Android ile mi devam etmeliyim bilmiyorum.
Şu anda telefonum Android ve bir bilgisayarım ya da tabletim yok.

iPad Pro'yu 7-8 yıl kullanacağım için orada, uygulamalarda kaydettiğim ilerlemeleri ileride alacağım bir Android telefona aktaramam. Bunun için destekliyorsa sadece sosyal ağ ile soruna çözüm bulabilirim fakat diğer türlü iOS telefon olmadan ilerlemeyi Android'de devam ettiremem.

Veya Samsung Tab S7 alabilirim iPad Pro yerine, yanıtlayan arkadaşların cevabına bağlı. S7 alırsam iOS almamın da pek anlamı kalmaz gibi.

Genelde FPS oyunları oynarım mobil ve emülatör ayırt etmem.

Yanıtlarsanız teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.

Ben Cumartesi iPad Pro 2021 almayı düşünüyorum. Aldıktan 1 yıla yakın bir süre içinde masaüstü Apple olmayan bir PC dizmeyi düşündüm. PC'den de 1 yıla yakın bir süre sonra da telefon alacağım.

Fakat iOS ile mi yoksa Android ile mi devam etmeliyim, bilmiyorum.

Şu anda telefonum Android.

Ve bir bilgisayarım ya da tabletim yok.

iPad Pro'yu 7 8 yıl kullanacağım için orada uygulamalar da kaydettiğim ilerlemeleri ileride alacağım bir Android telefona aktaramam. Bunun için destekliyorsa sadece sosyal ağ ile soruna çözüm bulabilirim fakat diğer türlü iOS telefon olmadan ilerlemeyi Android'de devam ettiremem.

Ve ya Samsung Tab S7 alabilirim iPad Pro yerine. Yanıtlayan arkadaşların cevabına bağlı. S7 alırsam iOS almamın da pek anlamı kalmaz gibi.

Genelde FPS oyunları oynarım, mobil ve emülatör ayırt etmem.

Merhaba.

Ben Cumartesi iPad Pro 2021 almayı düşünüyorum. Aldıktan 1 yıla yakın bir süre içinde masaüstü Apple olmayan bir PC dizmeyi düşündüm. PC'den de 1 yıla yakın bir süre sonra da telefon alacağım.

Fakat iOS ile mi yoksa Android ile mi devam etmeliyim, bilmiyorum.

Şu anda telefonum Android.

Ve bir bilgisayarım ya da tabletim yok.

iPad Pro'yu 7 8 yıl kullanacağım için orada uygulamalar da kaydettiğim ilerlemeleri ileride alacağım bir Android telefona aktaramam. Bunun için destekliyorsa sadece sosyal ağ ile soruna çözüm bulabilirim fakat diğer türlü iOS telefon olmadan ilerlemeyi Android'de devam ettiremem.

Ve ya Samsung Tab S7 alabilirim iPad Pro yerine. Yanıtlayan arkadaşların cevabına bağlı. S7 alırsam iOS almamın da pek anlamı kalmaz gibi.

Genelde FPS oyunları oynarım, mobil ve emülatör ayırt etmem.

Bütçe?

Yeni konular

Geri
Yukarı