iPad iCloud Hesabına Girilmiyor

217099

Kilopat
Makaleler
5
Yer
‏‏‏‏‏‏‏‏
Kardeşimin tabletini önceden ben kullanıyordum. Şimdi kendi açtığı hesap kilitlenmiş ve oyun yüklerken vb. Benim açtığım ilk hesabın şifresini istiyor.
365726

Şimdi tableti sıfırladım ama benim hesabımın şifresini istiyor, diğer hesaplara girmiyor. Hesabın şifresini doğru yazmama rağmen kabul etmiyor.
365727

Sorunu nasıl çözeceğim? Lütfen yardım edin, başımın etini yiyor sabahtan beri.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabınızın şifresini doğru yazmıyorsunuz belli ki. Ya da sandığınızdan farklı bir hesabın şifresini istiyor orada. Şifre kesin doğru ve hesaptan da kesin emin iseniz bir bilgisayar yardımıyla internet üzerinden de iCloud'dan çıkış yapabilirsiniz.

Hesabınızın şifresini doğru yazmıyorsunuz belli ki. Ya da sandığınızdan farklı bir hesabın şifresini istiyor orada. Şifre kesin doğru ve hesaptan da kesin emin iseniz bir bilgisayar yardımıyla internet üzerinden de iCloud'dan çıkış yapabilirsiniz.
Nasıl yapacağım ? Tüm hesaplarımın e mail ve şifrelerini denedim olmadı. Hepsinin doğru olduğuna eminim.

Eğer hiç bir şekilde giremiyorsanız elinizde fatura varsa Apple ile iletişime geçin. Yoksa da şifreyi doğru girmeme rağmen kabul etmiyor diyerek durumu bildirin.

Düzenleme: Sonrasında aklıma geldi de tableti hangi metot ile sıfırladınız?

Eğer hiç bir şekilde giremiyorsanız elinizde fatura varsa Apple ile iletişime geçin. Yoksa da şifreyi doğru girmeme rağmen kabul etmiyor diyerek durumu bildirin.

Düzenleme: Sonrasında aklıma geldi de tableti hangi metot ile sıfırladınız?
Ayarlar < Tüm içerikleri ve ayarları sıfırla.
Bu arada İTunes yüklerken hata veriyor. Hata kodu 2503.

Tüm içerikleri ve ayarları sıfırla dediğinizde sizden kesinlikle Find my iPad'i kapatması için şifreyi isteyecektir ve o şifreyi girmeden de sıfırlamaya başlamanız mümkün değil. O şifreyi girince de zaten etkinleştirme kilidi kapanır otomatik olarak. Ya bize cihazı bu duruma sokmanızı doğru bir şekilde anlatmıyorsunuz ya da dediğiniz yol ile sıfırlamadınız.

Tüm içerikleri ve ayarları sıfırla dediğinizde sizden kesinlikle Find my iPad'i kapatması için şifreyi isteyecektir ve o şifreyi girmeden de sıfırlamaya başlamanız mümkün değil. O şifreyi girince de zaten etkinleştirme kilidi kapanır otomatik olarak. Ya bize cihazı bu duruma sokmanızı doğru bir şekilde anlatmıyorsunuz ya da dediğiniz yol ile sıfırlamadınız.
Şifreyi girdim fakat sorduğu şifre kardeşiminkiydi. Şimdi ise kardeşiminki ile değil, benim hesabımdan şifre girmemi istiyor fakat olmuyor. Apple, İCloud, Game Center felan hepsi aynı hesaptaydı. Bu nereden çıktı anlamadım. İTunes ile yapılacak bir çözüm yolu yok mu ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı