iPad iCloud kilidi nasıl açılır?

cumalettinn

Decapat
Daha fazla  
Eski IPad'ımı buldum. Zamanında ailem 2. el almıştı. Ben de böyle bir sorunla karşılacağımı bilmiyordum. Bir ara sıfırlamıştım. Kaç yıldır çekmecede yatıyor. iCloud kilitlendiği için kullanamıyorum. Eski sahibi gerekiyor fakat kimden aldığımızı bile bilmiyoruz. Bu kilidi nasıl kırabiliriz? (aşağıdaki görseli Google'dan aldım)

unnamed.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam şu videoya bakabilirsiniz. Root benzeri bir işlem ile kurtarılıyor. Fakat pek bu işlerden anlamıyorsanız hiç bulaşmayın.
Cihazı brick edebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam şu videoya bakabilirsiniz. Root benzeri bir işlem ile kurtarılıyor. Fakat pek bu işlerden anlamıyorsanız hiç bulaşmayın.
Cihazı brick edebilirsiniz.

Adam kırmış ama SIM kartını tanımamış. Yani kırdığın zaman operatörleri kullanamıyorsun. Sadece Wi-Fi'yi kullanıyorsun.

Videonun linkini paylasabilir misiniz?

Bu arkadaşların elinde mühendislik moduna girebildikleri bir şey var izlerseniz anlarsınız ekran mor falan oluyor.

O kilidi FBI kıramıyor unuttuysan mail le sıfırlamada yapamıyorsan maalesef.

Geri
Yukarı