iPad iCloud kilidi nasıl açılır?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arkadaşların elinde mühendislik moduna girebildikleri bir şey var izlerseniz anlarsınız ekran mor falan oluyor.

Instagram sayfalarında bir sürü cihazı hayata kavuşturmuşlar işlemin ücretini bilmiyorum mesaj attım ama daha dönmediler. Sanırım cihazi kargo ile yolluyoruz yerleri istanbuldaymış.

Adam kırmış ama SIM kartını tanımamış. Yani kırdığın zaman operatörleri kullanamıyorsun. Sadece Wi-Fi'yi kullanıyorsun.

Yani bu bir çözüm yolu. Başka bir yolu yok sanırım. Çünkü akrabamızın 2 adet iPhone 6S i bu şekilde çöp oldu. Garantisi yok ise apple pek ilgilenmiyor. Faturayı 5 kere mail attım fakat hiç bir şekilde ilgilenmiyorlar.

Yani bu bir çözüm yolu. Başka bir yolu yok sanırım. Çünkü akrabamızın 2 adet iPhone 6S i bu şekilde çöp oldu. Garantisi yok ise Apple pek ilgilenmiyor. Faturayı 5 kere mail attım fakat hiçbir şekilde ilgilenmiyorlar.

Operatörleri kullanmam sadece Wi-Fi kullanırım diyorsan çözüm yolu. Ama başka türlü çözüm yolu yok.

Geri
Yukarı