iPad ile Not tutma işlemi ne kadar yer kaplar?

Neo17

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, sorum iPad ile not tutan arkadaşlaradır. Çeşitli not uygulamaları var. Burada 1 sayfa not ya da 10 sayfa not şu kadar boyuttardır şeklinde aydınlatırsanız sevinirim. Duruma göre 64-256 ya da iPad 8 128 GB gibi seçenekleri değerlendireceğim. Teşekkürler.

Merhaba, sorum iPad ile not tutan arkadaşlaradır. Çeşitli not uygulamaları var. Burada 1 sayfa not ya da 10 sayfa not şu kadar boyuttardır şeklinde aydınlatırsanız sevinirim. Duruma göre 64-256 ya da iPad 8 128 GB gibi seçenekleri değerlendireceğim. Teşekkürler.

Hocam fazla yer kaplamaz ki 10 sayfa not yazdığını düşünsen 10 MB yer bile kaplamayabilir. Yazı çünkü.

Eğer iPad almayı düşünüyorsan iPad 9.nesil 64 GB almanı öneririm. Kendim iPad 7.nesil 32 GB kullanıyorum keşke 128 GB alsaydım diyorum yani ileride pişman olursun 32 GB devri bitti bence.

Hocam fazla yer kaplamaz ki 10 sayfa not yazdığını düşünsen 10 MB yer bile kaplamayabilir. Yazı çünkü.
Evet ama çok fazla ders olacak 10 sayfayı ölçü olarak belirttim :) ordan tahminen mesele 500 sy not ne kadar yer kaplar gibi çıkarım yapacaktım :) Eğer dediğiniz gibiyse oldukça düşük olsa gerek.

Eğer iPad almayı düşünüyorsan iPad 9.nesil 64 GB almanı öneririm. Kendim iPad 7.nesil 32 GB kullanıyorum keşke 128 GB alsaydım diyorum yani ileride pişman olursun 32 GB devri bitti bence.
Min. ipad 9. nesil 64 gb alacağım aslında 64 gb yeter mi yok yetmez gibiyse ipad 8.nesil 128 gb düşünüyorum.

Evet ama çok fazla ders olacak 10 sayfayı ölçü olarak belirttim :) oradan tahminen mesele 500 sy not ne kadar yer kaplar gibi çıkarım yapacaktım :) Eğer dediğiniz gibiyse oldukça düşük olsa gerek.

Minimum iPad 9. nesil 64 GB alacağım aslında 64 GB yeter mi yok yetmez gibiyse iPad 8.nesil 128 GB düşünüyorum.

Yani tablette uygulama çok ancak mesela şu an 9GB boş. iPadOS 14.8 kullanıyorum. Ancak 64 GB not tutma veya diğer uygulamalar için rahat yetecektir. Ama içinize sinmeyecekse 128 GB alabilirsiniz ancak gereksiz olur.

peki bu lightning girişli usb bellekler ne kadar kullanılabilir, depolamanın yetersiz olduğunu noktada yardımcı olabilir mi

64 GB alın yeter de artar. Bende yaklaşık 100 sayfa el yazısı notu, birkaç tane PDF var. Notların içinde fotoğraflar da var.

Dosya Ekleri

• IMG_20210921_210249.jpg
    IMG_20210921_210249.jpg
    175,9 KB · Görüntüleme: 72

Yeni konular

Geri
Yukarı