iPad Mini 1 2021 yılında alınır mı?

800 TL fiyatı var. Zoom, YouTube ve internet için kullanacağım. Oyun oynarsam da Minecraft gibi hafif oyunlar. Sizce alınır mı?
Minecraft hafif bir oyun değil. İpad mini 1 deki işlemci rahat bir deneyim sunmak için çok yaşlı artık. 800 tl ye bir android tablet alınması daha mantıklı sanırım. İsterseniz önerebilirim.

800 TL fiyatı var. Zoom, YouTube ve internet için kullanacağım. Oyun oynarsam da Minecraft gibi hafif oyunlar. Sizce alınır mı?

Hocam ileriye dönük bir performans beklemeyin, ancak bütçenizi aşamıyorsanız ve ciddi bir tablet ihtiyacınız varsa, alınabilir.

Önerebilirseniz eğer çok hoş olur.
3 TABLET bu 3 tabletten daha ötesini öneremeyeceğim. Fiyat bandını max 1000 olarak düşündüm. Bir model Vorcom s8 pro. Bunu inanın hiç duymadım. Bu 3 ünün arasında en güçlüsü o olmalı. Huawei ye göre işlemci bir tık güçlü ama wifi 4 mevcut. Daha eski bir teknoloji. Bluetooth teknolojisi yazılmamış ama 4.2 vardır diye düşünüyorum. Sadece youtube, zoom gibi programlar açacaksanız huawei matepad almanızı öneriyorum. Casper hakkında hiçbir fikrim yok işlemcisinin gücünü öğrenemedim.

Geri
Yukarı