iPad mini 1 geri yükleme işleminden sonra etkinleştirme kilidi nasıl açılır?

windows7_52

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4 GB DDR3 GeForce GT 240M Core 2 Duo P7370 İpad 8
Meslek
Sporcu (taekwondo)
Evde çok eski bir iPad mini 1 buldum sürümü iOS 9.3.5 içinde iCloud olduğunu bilmeden geri yüklemişim yedeğini falan aldım cihazı açınca Wi-Fi. Falan girdim devam edince etkinleştirme kilidi hatası aldım yardımcı olursanız sevinirim Firmware iPad 2,5 yardımcı olursanız sevinirim.

Evde çok eski bir iPad mini 1 buldum sürümü iOS 9.3.5 içinde iCloud olduğunu bilmeden geri yüklemişim yedeğini falan aldım cihazı açınca Wi-Fi. Falan girdim devam edince etkinleştirme kilidi hatası aldım yardımcı olursanız sevinirim Firmware iPad 2,5 yardımcı olursanız sevinirim.
iPad mini 1 cihazınızı recovery mod ile sıfırladınızmı?

iPad mini 1 cihazınızı recovery mod ile sıfırladınız mı?

Evet. Sanırım geri yükle oluyor ITunes'tan yaptım. iCloud şifresini de unutmuştum. Ayrıca iOS 6.1.3 ıpsw de var onu da kullanabilirim yardım alarak.

Etkinleştirme kilidi hatası?
Hocam iCloud şifrenizi sıfırlayın.

iCloud için uğraşmak istemiyorum ipsw dosyam ile nasıl yapabilirim içindeki sürüm 6.1.3 onda iCloud hatası vereceğini düşünmüyorum zaten bir taraftan da eski sürümü merak ettiğim için yükleyip bakmak istiyorum.

iCloud için uğraşmak istemiyorum ipsw dosyam ile nasıl yapabilirim içindeki sürüm 6.1.3 onda iCloud hatası vereceğini düşünmüyorum zaten bir taraftan da eski sürümü merak ettiğim için yükleyip bakmak istiyorum.
Hocam iOS 6 kurmanız hiç akıl karı değil.
iOS 9.3.2 tarzı bir sürüm daha iyi olur.
Eski sürümler tarihi eser çünkü o yüzden.

Hocam iOS 6 kurmanız hiç akıl karı değil.
iOS 9.3.2 tarzı bir sürüm daha iyi olur.
Eski sürümler tarihi eser çünkü o yüzden.

Ama zaten evdeki iPad'lermin birisi iPadOS15 diğeride iOS10 ama 9.3.2 deneyim olmadı iOS 6'yı konuşalım.

Dosya Ekleri

• deneme1.png
    deneme1.png
    124,3 KB · Görüntüleme: 22
  • deneme2.png
    deneme2.png
    167,3 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:
Saat 21:00 ya da 20:45 gibi dönüş yapacağım aktif olursanız sevinirim.

Flashlayamadı 2 ipsw yide denedim itunestede 3utoolstada hata aldım.

Hackintosh yardımıyla denedim bir geri yükle ekranı çıktı olacak gibi gözüküyor.
Hocam sürümü nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı