iPad Mini 1 Jailbreak ile uyumlu mu?

CanK26

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
iPad'i̇m yaklaşık bundan 3 sene önce bozulmuştu. Nedense hiç şarj olmuyordu ancak dün birkaç yöntemle cihazı şarj etmeyi denedim ve açıldı. Ancak artık App Store'dan ne uygulama indirebiliyorum ne de internette dolaşabiliyorum YouTube bile yüklenmedi üzücü bir şekilde. Bende internette gezerken Jailbreak atarak Cydia'dan uygulamaların iOS 9.3.5 ile uyumlu sürümlerini indirebiliyormuşuz. (kısacası eski versiyonlarını) peki hayatımda hiç Jailbreak yapmamış ben nasıl Jailbreak yapıldığını öğrenmeye çalışıyorum. Cihazım iPad mini 1st gen iOS 6 ile gelmişti. Şu an iOS 9.3.5 yüklü. Şu an ne yapmam gerek tabletim Jailbreak ile uyumlu mu? Jailbreak önerilir mi? Söylerseniz sevinirim.

Phonenix JB aracı mevcut. İnternet’ten araştırarak bulabilirsin. Yönergeleri takip ederek jb yapabilirsin.

Phonenix JB aracı mevcut. İnternet'ten araştırarak bulabilirsin. Yönergeleri takip ederek JB yapabilirsin.

Phoenix Jailbreak for iOS 9.3.5-9.3.6 32-Bit Hocam Jailbreak olarak dediğiniz yer burası mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoya bakarak yapcağım sanırım.

Evet hocam burası. 👍

Hocam Cydia Impactor programına herhangi bir iTunes hesabı mı girmem lazım yoksa cihazdakini mi? Ayrıca hocam okuduğum kadarıyla artık Cydia Impactor Paralı Geliştirici hesabi ile çalışıyormuş bu doğru mu?

Son düzenleme:
Hocam Cydia Impactor programına herhangi bir iTunes hesabı mı girmem lazım yoksa cihazdakini mi? Ayrıca hocam okuduğum kadarıyla artık Cydia Impactor Paralı Geliştirici hesabi ile çalışıyormuş bu doğru mu?

Ha evet öyle bir mevzu vardı. Uygulamalar Altstore ile yükleniyordu artık. Ona bakabilirsin.

Ha evet öyle bir mevzu vardı. Uygulamalar Altstore ile yükleniyordu artık. Ona bakabilirsin.

Hocam r/LegacyJailbreak'in Discord sunucusuna girdim orada Sideloady! Adlı yükleyiciyi önerdiler ondan deneyeceğim sanırım. Ayrıca iOS 8.4.1'e Downgrade etmemi söylediler. Eğer downgrade edersem untethered Jailbreak olacakmış etmezsem sanırım semi-tethered olacakmış. Siz ne düşünüyorsunuz öğrendiğim kadarıyla format atmam gerekiyormuş cihazın sürümünü düşürmem için o yüzden biraz daha bakıyorum çünkü pek format atmak istememekteyim.

Hocam r/LegacyJailbreak'in Discord sunucusuna girdim orada Sideloady! Adlı yükleyiciyi önerdiler ondan deneyeceğim sanırım. Ayrıca iOS 8.4.1'e Downgrade etmemi söylediler. Eğer downgrade edersem untethered Jailbreak olacakmış etmezsem sanırım semi-tethered olacakmış. Siz ne düşünüyorsunuz öğrendiğim kadarıyla format atmam gerekiyormuş cihazın sürümünü düşürmem için o yüzden biraz daha bakıyorum çünkü pek format atmak istememekteyim.

Karar senin hocam. Semi ile untethered farkına bak, hangisi işine gelirse onu yap.

Sideloady’de Impactor’un alternatifiydi sanırım. Çalışıyor mu bilmiyorum ama dene istersen.

Sonuçta sürüm değiştireceksin o da var.

Karar senin hocam. Semi ile untethered farkına bak, hangisi işine gelirse onu yap.

Sideloady’de Impactor’un alternatifiydi sanırım. Çalışıyor mu bilmiyorum ama dene istersen.

Sonuçta sürüm değiştireceksin o da var.
Hocam yaptık bir şekilde gördüğünüz gibi.

1626549496555.png

Hocam pek sürüm azlatmak istemedim ondan dolayı hala ios 9.3.5'teyim. Şuan biraz kurcalıyorum cihazı önerdiğiniz bir şey varsa bakabilirim.

Hocam yaptık bir şekilde gördüğünüz gibi.

Eki Görüntüle 1110875

Hocam pek sürüm azlatmak istemedim ondan dolayı hala ios 9.3.5'teyim. Şuan biraz kurcalıyorum cihazı önerdiğiniz bir şey varsa bakabilirim.

9.3.5 iyidir kullan bence ya.

Yapmak istediklerini söyle ister yardımcı olayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı