iPad Pro 11" İade Yapılır mı?

mhuseyinyavuz

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. 13 gün önce elime ulaşan iPad Pro büküldü. Hepsiburada.com üzerinden aldığım bu cihazı 14 gün iade hakkımı kullanarak iade etmem mümkün müdür? Teşekkürler.

Tabi ki iade hakkınızı kullanın geç kalmayın kesinlikle. Aynı durumu ben de yaşamıştım aldıktan 3-4 ay sonra bükülme olmuştu. İade süreci bitmişti. Apple Store'a götürdüm cihazımı ve direkt yenisini verdiler.

Tabi ki iade hakkınızı kullanın geç kalmayın kesinlikle. Aynı durumu ben de yaşamıştım aldıktan 3-4 ay sonra bükülme olmuştu. İade süreci bitmişti. Apple Store'a götürdüm cihazımı ve direkt yenisini verdiler.
Kronik hata olduğundan dolayı mı acaba? Çünkü şuan iade edip de kabul edilmemesini beklemek ve görmek istemiyorum.

Kronik hata olduğundan dolayı mı acaba? Çünkü şuan iade edip de kabul edilmemesini beklemek ve görmek istemiyorum.

Apple markasinin servisi cok iyi. 2018 yilinin haziran ayinda İstanbul’daki Cevahir AVM’de bulunan Gürgençler servisine gitmistim. İsim gorulmustu. Sizde ayni seyi yapin ve yarin Apple yetkili servisi arayip durumu anlatin. Size gun verirler sizde ona uygun bir sekilde gidersiniz. Eger İstanbul’da yasiyorsaniz servis olayi sizin icin daha kolay olacaktir.

Geri
Yukarı