iPad Pro 11 için mat ekran koruyucu önerisi

Emrergnc

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Çizim yapmak için ekran koruyucusunu değiştirmek istiyorum. Cam olanlar çabuk leke tutuyor ve sanki üstünde hep toz varmış hissiyatı veriyor temizlenmediği sürece.
Paperlike ekran koruyucuları pahalı ama yabancı YouTube kanalının birinde mat ekran koruyucu buldum.
Kağıt hissi veriyor ve ışığı yansıtmıyor ama gel gelelim Amazon'da stoğu kalmamış. (bahsettiğim ürün: Amazon.com: iCarez Anti-Glare Matte Screen Protector for Apple 11-inch iPad Pro 11 2020/2018 [2-Pack] Premium PET Film (Not Glass) Easy to Install (Compatible with Face ID and Apple Pencil))

Kullandığınız ya da bir incelemede gördüğünüz ekran koruyucusu önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam daha önce hiç mat ekran kullandınız mı bilmiyorum ama ben hiç tavsiye etmiyorum.
Parlaklığı ve keskinliği ciddi manada azaltıyor. Piksel piksel oluyor sanki ekran.
Çizim yaparken elinizin izi çıkmasın istiyorsanız pamuklu bir eldiven alabilirsiniz.
Ben kullandım ve hiç memnun kalmadım. Tavsiye de etmiyorum.

Hocam daha önce hiç mat ekran kullandınız mı bilmiyorum ama ben hiç tavsiye etmiyorum.
Parlaklığı ve keskinliği ciddi manada azaltıyor. Piksel piksel oluyor sanki ekran.
Çizim yaparken elinizin izi çıkmasın istiyorsanız pamuklu bir eldiven alabilirsiniz.
Ben kullandım ve hiç memnun kalmadım. Tavsiye de etmiyorum.
Tablet almadan önce araştırıyordum ve yorumlardan aynı dediğiniz gibi görüntü kalitesi çok düşüyor dendi sonra vazgeçtim. Ama youtubedeki çoğu çizim yapan kişiler mat ekran koruyucuyla yapıyor, sürtünmesi iyi olduğu için. Olmadı dediğiniz gibi yanımda gözlük temizleme spreyi ve bezde bulundurayım.

Tablet almadan önce araştırıyordum ve yorumlardan aynı dediğiniz gibi görüntü kalitesi çok düşüyor dendi sonra vazgeçtim. Ama youtubedeki çoğu çizim yapan kişiler mat ekran koruyucuyla yapıyor, sürtünmesi iyi olduğu için. Olmadı dediğiniz gibi yanımda gözlük temizleme spreyi ve bezde bulundurayım.
Hocam sadece çizim için kullanıyorsanız, keskinlik ve parlaklık sizin için önemli değilse deneyin bence. Açıkcası çoğu telefoncuda var 40-50tl gibi bir fiyata sizin yerinize uygulayabiliyorlar. Biraz denersiniz memnun kalıp kalmama durumuna göre haraket edebilirsiniz.
Ayrıca çok hızlı çiziliyor ona da dikkat etmeniz lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı