iPad Pro 2021 güneşli ortamlarda ekran takılıyor

Hasancan121

Zeptopat
Merhaba arkadaşlar. iPad Pro 2021 için bazı sorunlarımı sizlere soracağım, yardımcı olursanız sevinirim.

FaceTime ve Snapchat gibi görüşme uygulamaları kullanırken eğer güneşli bir ortamdaysam cihazı hareket ettirdiğimde akıcılık birden 60FPS gibi iken 30 oluyor, tabii bu bir örnek. Bu önizlemede olan bir sorun bu arada.

FaceTime uygulamasında görüşme sırasında böyle bir sorunum yok. Karşı taraf ve ben kendimi çok iyi görüyorum.

Snapchat'de görüşme esnasında karşı taraf beni çok iyi görmüş ama ben kendimi akıcı göremedim pek.

Bu size neden bu kadar takıyorsun dedirtebilir, çok haklısınız. Neden sorun ettiğimin nedeni ise, iPad Air 4 sanırsam FaceTime ön izlemede çok çok akıcı idi. Hem görüntü hem akıcılıkta ama o cihazda görüşme yapmadım, tabii mağaza cihazı idi.

Güneşsiz bir ortamda yapay ışık olduğu zaman, örneğin gece, oda ışığı varken görüntü kötü ama akıcılık yerine geliyor. Gerçekten anlam veremedim.

Kısaca tek sorunum: iPad Air neden daha? İyi Pro modeli neden ona kıyasla kötü kalıyor?

Görüştüğüm arkadaşlar, asıl önemli olanın görüşme sırasındaki görüntü olduğunu söylediler. Evet, haklılar fakat ön izleme yine de kafama çok takıldı. Umarım açıklayan bir arkadaş olur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı