iPad Pro 2021 şarj oluyor işareti yanıp söndü

Jonhh

Centipat
Daha fazla  
Tablet şarjdaydı, şarjı kaç diye bakayım deyip ekrana tıkladım açıldığında, şimşek işareti 2 kez gidip geldi. Şarjı o an 83'dü. Nedenini anlamadım.

Acaba temassızlık mı oldu diye şarj aletinin ucunu hareket ettirdim ama birşey olmadı.

Diğer sorum ise; YouTube açıktı tablette telefonum ile ilgileniyordum. Bir anda yeniden başlattı kendini nedenini anlamadım.

Kablo ve adaptör (özellikle adaptör) orjinal mi? Oynattım bir şey olmadı demişsiniz o yüzden kablo düzgün gibi görünüyor. Bence adaptörde yada prizde bir sorun vardır.
Kendi kutudan çıkan şarj aleti.
Kablo ve adaptör (özellikle adaptör) orjinal mi? Oynattım bir şey olmadı demişsiniz o yüzden kablo düzgün gibi görünüyor. Bence adaptörde yada prizde bir sorun vardır.
Donanımsal birşey varmıdır acaba

Kendi kutudan çıkan şarj aleti.
Öyleyse cihazda sorun olabilir Apple Destek uygulamasını indirin ordan desteğe bağlanıp konuşun daha iyi bilirler.

Öyleyse cihazda sorun olabilir Apple Destek uygulamasını indirin ordan desteğe bağlanıp konuşun daha iyi bilirler.
Yazılımsal olabilir mi hocam? Kullanma amacım oyun ve performans dan yana ve sorun yok. Bahsettiğim şarj hızını vs. Etkilemiyor. Sizce servise götürmem mantıklı olur mu? Ve önceki konularima bakmanızı rica ediyorum. Facetime üzerine vs. Sorunlarım için sizce gereksiz takıyorsun mu dersiniz yoksa gerçekten bir sorun mu dersiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı