iPad Pro vs MacBook Pro

Hepinize tavsiyeleriniz için teşekkürler @ataberksezer 'in dediği gibi yapacağım. Bütçeyi biraz daha yukarı taşıyarak kalem ve ek olarak depolamaları yüksek seçmeyi düşünüyorum. Yardımınız için teşekkürler çok arada kalmıştım.

Hepinize tavsiyeleriniz için teşekkürler @ataberksezer'in dediği gibi yapacağım. Bütçeyi biraz daha yukarı taşıyarak kalem ve ek olarak depolamaları yüksek seçmeyi düşünüyorum. Yardımınız için teşekkürler çok arada kalmıştım.

Hadi bakalım hayırlı olsun şimdiden:)

Hepinize tavsiyeleriniz için teşekkürler @ataberksezer'in dediği gibi yapacağım. Bütçeyi biraz daha yukarı taşıyarak kalem ve ek olarak depolamaları yüksek seçmeyi düşünüyorum. Yardımınız için teşekkürler çok arada kalmıştım.

Pozitif teknolojide MacBook Air m1'in baz modelini 12 taksit ile alabilirsiniz. Ödeme açısından daha rahat edebilirsiniz.

Pozitif teknolojide MacBook Air m1'in baz modelini 12 taksit ile alabilirsiniz. Ödeme açısından daha rahat edebilirsiniz.
Bu yer güvenilir mi tam bilmiyorum. Ama aklımdaki plan Apple Mağazasına gidip öğrenci indirimi ile satın almaktı ürünleri. Biraz araştıracağım.

IPad'de asla SIM kartlı ALMAYIN . Bence IPad'i hafızasını yükseltmeyin. Nasıl olsa bilgisayarınız var. IPad'de telefon gibi çok fazla fotoğraf ve video olmayacağı için hafızası yeter. Bilgisayar konusunda yükseltme istiyorsanız öncelikle RAM yükseltin. Hafızayı harici hafıza ile çözebilirsiniz. Hatta hafızayı hiç yükseltmeyebilirsiniz. Hem iPad Air hem MacBook Air Type-C girişli. Harici SSD'ler üzerinden daha ucuza daha fazla alan kullanabilirsiniz. Samsung T7 SSD modelini alırsanız eğer (başka marka da olur.) Çok hızlı ve HER cihazda kullanabileceğiniz bir depolamanız olur. Hem de daha ucuza.

Ne demek efendim. Ben teşekkür ederim. Şimdiden hayırlı olsun.
Bu yer güvenilir mi tam bilmiyorum. Ama aklımdaki plan Apple mağazasına gidip öğrenci indirimi ile satın almaktı ürünleri. Biraz araştıracağım.

YouTube'da bir sürü Pozitif Teknoloji'den ürün alanın videosu var. YouTube'da Selman Bozkır var. O bütün Apple cihazlarını Pozitif Teknoloji'den almış. Pozitif teknoloji Apple öğrenci indiriminden bile daha ucuza geliyor. Benim de pozitif teknolojiden ürün almış arkadaşlarım var. Hepsi orijinal Apple ürünü.

Yeni konular

Geri
Yukarı