iPad Pro'ya rakip var mı?

Makaleler
10
Yer
Kenya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 2600
B450M S2H V2
Apacer 8GB 3000MHz
XFX RX 570 4GB
Corsair Spec Delta RGB
Corsair VS550 (Beyaz etiketli)
Meslek
Öğrenci
iPad Pro'ya rakip bir tablet var mı? Apple neden bu işin tekeli? Neden Apple dışında doğru dürüst tablet üreten yok?

Hayır yok. MatePad ve Galaxy Tab S7+ bunun rakibi değil. Apple'ın iPadOS'da ne kadar başarılı olduğu açıkça ortada.

Apple fanboyu falan değilim ama tabletlerde Apple öncü.
Evet yazılım olarak önde olduğu çok açık bir şekilde ortada. Ancak bu şirketlerin Apple'a rakip olacak ürünler çıkartmaya çalışmadığını göstermiyor. Ben Huawei'in bu konuda iyi bir adım attığını düşünüyorum.
Not: Apple fanboyu olan kişi benim 😂

İPAD OS zaten bu tip şeylerle dolu.
Aradaki fark Samsung’un tam masaüstü şeklinde olması.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki gibi Samsung’ta ama Apple’da bu şekilde değil.
Yine de Apple stabilite ve uyumluluk açısından en iyi.

Evet yazılım olarak önde olduğu çok açık bir şekilde ortada. Ancak bu şirketlerin Apple'a rakip olacak ürünler çıkartmaya çalışmadığını gösteriyor. Ben Huawei'in bu konuda iyi bir adım attığını düşünüyorum.
Not: Apple fanboyu olan kişi benim 😂
Huawei bir şeyler yapıyor sanki. Ekosistem konusunda baya iyi gidiyorlar. Bir aralar HarmonyOS muhabbeti vardı, Huawei'nin kendi işletim sistemi olacak diye. O da beni heyecanlandırmıştı. Sonuçta rekabet olması iyidir, rekabet oldukça bu son tüketicinin işine gelir.

Hem 200 dolar civarı fazla verip S7+ al. Hem de işlemcin daha kötü olsun...
Bu kadar parayı veren birisi daha özgür olmak isteyebilir. APK kurmak, daha işlevsel pencere modu ve multitasking özellikleri vs. İşlemci kısmında daha kötü olabilir ama aşırı fark olduğunu düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı