iPad satıp Nintendo Switch almak mantıklı mı?

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
Merhabalar. iPad 8. nesil kullanıyorum ve satmaya karar verdim fakat laptop mı almalıyım Switch'ya da PS5 mi karar veremedim. İyi bir masaüstü bilgisayarım var fakat seyahatlerimde vs. kullanmak için sizce hangisini tercih etmeliyim? Switch oyunları çok pahalı olduğu söyleniyor kutulu olarak bu oyunları sanal olarak ucuza almanın bir yolu yok mu? Açıkçası Zelda vb. japon oyunları çok ilgimi çekiyor.

Ne için kullanacağınıza bağlı. İnternette gezinirim diyorsanız iPad'e klavye maus bağlayıp da kullanabilirsiniz, illaki laptop lazımsa laptop alırsınız, oyun oynayacaksanız da Xbox Series X öneririm. PS ve Nintendo'nun oyunları çok pahalı.

Merhabalar. iPad 8. nesil kullanıyorum ve satmaya karar verdim fakat laptop mı almalıyım Switch'ya da PS5 mi karar veremedim. İyi bir masaüstü bilgisayarım var fakat seyahatlerimde vs. kullanmak için sizce hangisini tercih etmeliyim? Switch oyunları çok pahalı olduğu söyleniyor kutulu olarak bu oyunları sanal olarak ucuza almanın bir yolu yok mu? Açıkçası Zelda vb. japon oyunları çok ilgimi çekiyor.

Xbox Series S alın. Hem küçük hem de taşıması rahat. Alın birde tatile gittiğinizde bir gamepass bakın rahatınıza.

Geri
Yukarı