iPad vs Huawei

JemVargasTR

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar üniversitede not tutmak için bir tablet arayisindayim. 3 seçenek arasında kaldım. Sizlerin onerileri varsa da belirtebilirsiniz.
1) Huawei matepad 11: Kalemi, kılıfı klavyeli, kablosuz mouse, FreeBuds SE kulaklık + 1 yıl garanti ile 6800'e geliyor.
2)iPad 9 nesil: Kalemi ile birlikte 7200 liraya geliyor.
3)iPad Air 4, kalemi ile birlikte 11 bin civarı yapıyor.

Oyun oynamayacagim tek istediğim ders notu tutarken akıcı olsun, video ve ekran kalitesi iyi olsun, tasarımı hoş olsun ve 4 yıl içinde donma kasma yapmasın. Bütçem şu an 7 bin civarı Air 4 alırsam kalemi bekleteceğim 1,2 ay. Sizce fiyat olarak en iyi F/P ürünü hangisi.

Eylül'de çıkacak olan iPad 10'u beklemenizi öneririm.
Eylül de mi yapacaklar tanıtımı hocam?Okul başlamadan almam lazımsa Ekim'de en geç

Tablet konusunda daha iyisini yapan yok, gözünüz kapalı iPad alabilirsiniz.
Air için 4 k farka değer mi hocam

Üniversitede not tutmak için değmez.
Hocam ekranın altında boşluk olması yazis hissini kötü veriri mi ?

Eylül de mi yapacaklar tanıtımı hocam?Okul başlamadan almam lazımsa Ekim'de en geç

Air için 4 k farka değer mi hocam

Hocam ekranın altında boşluk olması yazis hissini kötü veriri mi ?

4K fark sizin için büyükse 9 alabilirsiniz, ben Air kullanmadım fakat işlemci vb. konularda daha iyi tabii.

@Neoreality Beğenmediğiniz şey nedir? iPad 8'e sahibim, iPad 9 ile aynı ekranları var ve ekran ile digitizerın ayrı olması not tutarken kalemin dokunduğunuz yere yazmamasına sebep oluyor. Ayrıca not tutacağını düşündüğümüzden dolayı olası bir paperlike ekran koruyucu takarsa ekran kalitesi doğrudan rezalet oluyor çünkü ekranla arasında olan boşluktan dolayı çok bulanıklaştırıyor. iPad 10 ile digitizer ve ekranı birleştirecekler. Ayrıca Type-C portu ile de geleceği iddia ediliyor, iPad 10 beklenmeli.

Eylül de mi yapacaklar tanıtımı hocam? Okul başlamadan almam lazımsa Ekim'de en geç.

Eylül'de oluyor genelde. Ekim'de hiç olmadı diye hatırlıyorum.

Hocam ekranın altında boşluk olması yazı hissini kötü verir mi?

Etkiliyor biraz. Kağıt hissiyatlı ekran koruyucu takarsanız daha da belirgin oluyor.

@Neoreality Beğenmediğiniz şey nedir? iPad 8'e sahibim, iPad 9 ile aynı ekranları var ve ekran ile digitizerın ayrı olması not tutarken kalemin dokunduğunuz yere yazmamasına sebep oluyor. Ayrıca not tutacağını düşündüğümüzden dolayı olası bir paperlike ekran koruyucu takarsa ekran kalitesi doğrudan rezalet oluyor çünkü ekranla arasında olan boşluktan dolayı çok bulanıklaştırıyor. iPad 10 ile digitizer ve ekranı birleştirecekler. Ayrıca Type-C portu ile de geleceği iddia ediliyor, iPad 10 beklenmeli.

Eylül'de oluyor genelde. Ekim'de hiç olmadı diye hatırlıyorum.

Etkiliyor biraz. Kağıt hissiyatlı ekran koruyucu takarsanız daha da belirgin oluyor.
Tamamdır hocam iPad 10 u beklemek cidden mantıklı,o zamana kadar para da koyarm en kötu Air 4 e kayarim

Yeni konular

Geri
Yukarı