iPad vs Tab S7+

TheEfso

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba,
Grafik izlemek için, gözümü yormayacak (şu an kullandığım telefon tianama panel IPS ekran gözümü çok yoruyor), 5-6 bin TL civarı, uzun yıllar kullanabileceğim bir tablet arıyorum.
Tab S7+ ve iPad arasında kaldım, yeni nesil tabletleri beklemeli miyim? (iPad mini 6, iPad 9. nesil vs.) Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
Grafik izlemek için, gözümü yormayacak (şu an kullandığım telefon tianama panel IPS ekran gözümü çok yoruyor), 5-6 bin TL civarı, uzun yıllar kullanabileceğim bir tablet arıyorum.
Tab S7+ ve iPad arasında kaldım, yeni nesil tabletleri beklemeli miyim? (iPad mini 6, iPad 9. nesil vs.) Teşekkürler.

Tablet konusunda Apple'dan şaşma. (Apple kendi sitesi üzerinden almanı öneririm.)

Merhaba,
Apple’ın telefon konusunda rakipleri olsa da tablet konusunda rakipsiz. iPad almalısınız

Yeni konular

Geri
Yukarı