iPad'e dokunmayınca renk perdesi geliyor

DorukDoruk

Decapat
Arkadaşlar, iPad'e dokunmayinca ekrana gelen sinir bozucu Night Shift tonlarında bir renk geliyor. Dokunmadigim sürece de geçmiyor, film izliyemez oldum. Yardim edebilecek var mı?
Ekran soluyor desem yeridir.

Son düzenleme:
Bilmiyorum, bu ayara nereden ulaşabilir/kapatabilirim?
85F33056-BFCC-4F1A-8AAB-3D48A9432FB6.jpeg

Cihazınızın ekran ve parlaklık ayarlarında şöyle bir seçenek oluyor. Night Shift'e benzer diyince aklıma bu geldi. Bazı cihazlarda bu ayar yoktur. Kafamı karıştıran dokununca geçmesi.

Eki Görüntüle 784764

Cihazınızın ekran ve parlaklık ayarlarında şöyle bir seçenek oluyor. Night Shift'e benzer deyince aklıma bu geldi. Bazı cihazlarda bu ayar yoktur. Kafamı karıştıran dokununca geçmesi.

Bu tarz bir ayar yok, sanırsam telefonlara özel. şu an cihazı 14.3'e güncelliyip deneyeceğim düzelmezse ve forumdan çözüm bulamazsam son çare yetkili servisi arıyacağım. Donanımsal bir şey olmamasından korkuyorum ekran değişimi gibi bir durum olursa büyük sıkıntı olur benim için.

Bu tarz bir ayar yok, sanırsam telefonlara özel. şu an cihazı 14.3'e güncelliyip deneyeceğim düzelmezse ve forumdan çözüm bulamazsam son çare yetkili servisi arıyacağım. Donanımsal bir şey olmamasından korkuyorum ekran değişimi gibi bir durum olursa büyük sıkıntı olur benim için.
Umarım yazılımsaldır. Sorununuzun geçmesi dileğiyle.

Geri
Yukarı