iPhone 11 64 GB yeterli mi?

bkeremm

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. iPhone 11 64 GB almayı düşünüyorum. 128'lik olan versiyonla arasında 600TL gibi bir fark var. Sizce iPhone 11 64 GB yeterli mi? Şu anki telefonum 128 GB ve sadece 23GB'lık bir kısmını kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana yeter. Daha doğrusu herkese yeter. Sürekli video ve fotoğraf çeken biri iseniz kılı kılına yeter.

Arkadaşlar selam. iPhone 11 64 GB almayı düşünüyorum. 128'lik olan versiyonla arasında 600TL gibi bir fark var. Sizce iPhone 11 64 GB yeterli mi? Şu anki telefonum 128 GB ve sadece 23GB'lık bir kısmını kullanıyorum.

Bu çok kişisel bir soru kimine 128 GB bile yetmez, boşuna yapmıyorlar o modelleri sonuçta. Bu soruyu kendi ihtiyaçlarını hesaplayarak çözmen lazım bence. Kimse senin ne kadar fotoğraf çekip hangi oyunları, hangi uygulamaları kullandığını bilemez.

Uzun yıllar kullanılan bir cihaz Iphone. Almışken 128 almakta fayda var. Dün kuzenim de tavsiyem üzerine 128 GB aldı. Hem kullanım açısından hem de ileride satarsanız avantaj sağlar.

128GB tercih edilmeli bence. Ben öyle tercih ederdim. Şuanki telefonum 64GB yetiyor ama ilerde yetmeyecek gibi duruyor, şimdiden 25GB boş alan kaldı.

Ben 128 GB iPhone 11 aldım. Eğer videoları 4K çekmeyeceksen 64 GB yeter büyük ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı