iPhone 11 adaptör önerisi

El Auria

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, iPhone 11 almayı düşünüyorum hafta içinde ama kutunun içinden adaptör çıkmadığını öğrendim. Hızlı şarj istiyorum ama kendi sitesinde 200 TL bana daha uygun fiyatlı bir adaptör önerir misiniz? Evimde mi 9T telefonumdan kalma şarj adaptörü bulunuyor onunla şarj etsem sıkıntı yaşar mıyım? Onun içinde yeni kablo almam gerekecek. Bu şarj aletini kullanırsam bataryama zarar verir mi? Apple İphone Hızlı Şarj Aleti 20W Usb-C Adaptör 11 12 12 Pro 12 P Fiyatları ve Özellikleri

En sağlıklı pil ömrü ve arıza durumunda savunmanız olması açısından orijinal adaptör ve orijinal kablo kullanın. Eğer pilinizde sonradan bir arıza olursa harici bir ürün kullandığınız için kullanıcı hatası olarak görülebilir.

Merhabalar, iPhone 11 almayı düşünüyorum hafta içinde ama kutunun içinden adaptör çıkmadığını öğrendim. Hızlı şarj istiyorum ama kendi sitesinde 200 TL bana daha uygun fiyatlı bir adaptör önerir misiniz? Evimde mi 9T telefonumdan kalma şarj adaptörü bulunuyor onunla şarj etsem sıkıntı yaşar mıyım? Onun içinde yeni kablo almam gerekecek.

Mi 9T 18W hızlı şarj destekliyor.
Mevcut adaptör iPhone 11 için uygun.
Apple orijinal tavsiye etse de illa orijinalini al demiyor. Kullanabilirsin. (Bence de 200 TL olan orijinal adaptörü al.)

Bu ucuz ürünler orijinal çıkmıyor.

Mi 9T 18W hızlı şarj destekliyor.
Mevcut adaptör iPhone 11 için uygun.
Apple orijinal tavsiye etse de illa orijinalini al demiyor. Kullanabilirsin. (bence de 200 TL olan orijinal adaptörü al.)

Bu ucuz ürünler orijinal çıkmıyor.

Yeni kablo almam gerekiyor mu hızlı şarj için yoksa kutuda ki kablo yeterli midir?

Apple 20 W USB-C Güç Adaptörü - MHJE3TU/A A2347 bende bunu buldum hangisini önerirsiniz.

Yeni kablo almam gerekiyor mu hızlı şarj için yoksa kutuda ki kablo yeterli midir?

Xiaomi adaptörünü kullanacaksan yeni kablo alman lazım kutdan USB-C - Lightning kablosu çıkıyor. Apple adaptör alırsan kutudaki kablo oluyor.

Şunu almalısın:

Xiaomi adaptörünü kullanacaksan yeni kablo alman lazım kutdan USB-C - Lightning kablosu çıkıyor. Apple adaptör alırsan kutudaki kablo oluyor.

Şunu almalısın:

Kablo yerine adaptör almak daha mantıklı geldi bana bu adaptörü önerir misiniz? Apple 20 W USB-C Güç Adaptörü - MHJE3TU/A A2347

Hayır önermem çakma bu. Çin malı ucuz ürünler alma. İlla ugun fiyatlı bir şey arıyorsan garantili güvenilir al.
Bu iyi:

Bütçe verirsen adptör için iyi olur.
kablo da bunu alırsın:

Hatta adaptör alma evdeki Xiaomi'yi kullanırsın yanına kablo alırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı