iPhone 11 alana AirPods 2. Nesil'de indirim kampanyası

omerkaan

Hectopat
Hepsiburada'da iPhone 11 64 GB ve AirPods 2. nesili birlikte alınca AirPods 2. nesil 598 TL'ye geliyor. Ve eski telefonumu verdiğimde telefona 210 TL ve nakit alırsam 600 TL ek indirim yapıyorlarmış. Yani toplamda telefona ve kulaklığa 7300 TL gibi bir fiyat çıkıyor. iPhone 12'nin ne zaman çıkacağı ve kutu içeri belirsizliği gibi nedenlerden dolayı beklemek istemiyorum. Sizce bu kampanyayı değerlendirip alışverişi yapmak mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence alın. Gayet uygun fiyat. Zaten sadece iPhone 11 8000 TL kulaklık ile birlikte 7300 TL'ye almak çok karlı. Bir haftaya kadar bende almayı düşünüyordum. AirPods bu fiyatlar da ise kesinlikle Hepsiburada'yı tercih edeceğim.
Not: Eski telefonunuzu vermeden iPhone 11 ve AirPods alırsanız 8200 TL yapıyor. Vatan, Teknosa gibi mağazalar da telefon sadece 8000 TL. 200 TL daha vererek AirPods ile almak çok daha mantıklı.

Son düzenleme:
Ben sizin yerinizde olsam iPhone 12 almak için beklemezdim çünkü iPhone 12 çıktığında fiyatı bütçenizi aşacak gibi duruyor ve kutu içeriği büyük ihtimal olmayacak zaten koydukları şeyler aynı iPhone 11 fiyatı düşer mi bilemem ama iPhone 12 çıkacak diye iPhone 11 alınmaz diye de bir kaide yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı