iPhone 11 alınır mı?

Şarjda her telefon ısınır fakat Safari'de bile ısınıyorsa servise gösterin.

Yok k.

Șarjda her telefon ısınır.

Her telefon ısınmıyor işte aga A50 kullanıyorum ısınmıyor 6S Plus var evde ısınmıyor ama iPhone 11'lerde ısınıyor çoğu kişide (kullanmadan yani sadece şarja takılı)
Şarjda her telefon ısınır fakat Safari'de bile ısınıyorsa servise gösterin.

Şarjda kullanmıyorken ısınması anormal bir şey şu ana kadar kullandığım 6S 5s A50 6S Plus ve X ısınmıyordu.

Yok k.

Her telefon ısınmıyor işte aga A50 kullanıyorum ısınmıyor 6S Plus var evde ısınmıyor ama iPhone 11'lerde ısınıyor çoğu kişide (kullanmadan yani sadece şarja takılı)
Saçmalamayın, a50 kullanıyorum köpek gibi ısınıyor.
Hızlı șarj kullanmazsanız tabi ısınmaz.
6S'te adam gibi hızlı șarj bile yok.

Son düzenleme:
Ne alaka? Şarjda tabii ısınacak servislik durum yok bence.

Yazdığımı tekrar okuyup iyice anlamaya çalışırsanız zaten bende şarjda telefonun ısınacağının olabileceğini yazdım belirttiğim şey konu sahibi Safari'de bile gezerken telefonun ısındığını söylemiş bende bunun anormal bir durum olduğunu servise göstermesinin doğru olacağını söyledim.

Yazdığımı tekrar okuyup iyice anlamaya çalışırsanız zaten bende şarjda telefonun ısınacağının olabileceğini yazdım belirttiğim şey konu sahibi Safari'de bile gezerken telefonun ısındığını söylemiş bende bunun anormal bir durum olduğunu servise göstermesinin doğru olacağını söyledim.
tamam ben anormallik göremedim

Hızlı şarj kullanıyorum A50'de ve kullanmazsam şardaykrn ısınmıyor iPhone 11'deki sorun kullanmasanızda ıdınıyor ve Safari Instagram gibi uygulamalarda ısınıyor.

Bende öyle bir sorun yok cihazım henüz daha 5 günlük yeri geliyor 3 saat Instagram'dan YouTube'den çıkmıyorum PUBG'de oynuyorum rahatsız edici derecede bir ısınma hiç olmadı uzun vadede nasıl olur bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı