iPhone 11 alınır mı?

Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Dostlar mart ayında iPhone 11 almak istiyorum. Fiyatları 6-7 bin lira olunca bende merak edip sizlere veya kullananlara sormak istedim. Görüşleriniz neler? Kullananlar tavsiye eder mi? En önemlisi sizce Mart gibi fiyatları düşer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer kamera konusunda çok hassas değilseniz ve günlük kullanım için alıyorsanız iPhone 8 veya Xr alın. O kadar para vermeye gerek yok.
Ek olarak son 2.5 yıldır 6s kullanıyorum kamerası hala 2500TLlik android telefonlardan iyi çekiyor ve oyun oynamadığım için şarjı tüm gün yetiyor.

Alınır hocam. İPhone 11 uzun yıllar gidecek bir cihaz. A13 işlemcisi var. Geçen yılın en iyi işlemcilerinden kendisi. Hala da iyi. A14 ile performans farkı az hatta. Şu an alınabilir iki model var zaten; SE 2020 ve 11.

Alınır. iPhone 12'ler o kadar pahalı çıktı ki iPhone 11 hala o fiyat seviyesinin en alınabilir telefonlarından biri olarak kalmaya devam etti.

Eğer kamera konusunda çok hassas değilseniz ve günlük kullanım için alıyorsanız iPhone 8 veya XR alın. O kadar para vermeye gerek yok.
Ek olarak son 2.5 yıldır 6S kullanıyorum kamerası hala 2500TL'lik Android telefonlardan iyi çekiyor ve oyun oynamadığım için şarjı tüm gün yetiyor.

2500TL'lik Android'lerden iyi çekiyor dediğin telefon zaten 3K'dan başlıyor :D

2500TL'lik Android'lerden iyi çekiyor dediğin telefon zaten 3K'dan başlıyor :D
Stok olmadığı için o fiyattan başlıyor. 2.5 sene önce 2600'e aldım ve o zamanın 2500lük telefonları ile karşılaştırmıyorum. Şu ankilerle karşılaştırdım. Arada koskoca 2.5 yıl var.

Geri
Yukarı