iPhone 11 alınır mı?

alfred

Hectopat
Daha fazla  
iPhone 11 almayı düşünüyorum 64 GB mı 128 GB mı almalıyım? Arada çok fiyat farkı var. 64 GB yeterli olur mu? Yakınlarda indirime falan girer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 11 almayı düşünüyorum 64 GB mı 128 GB mı almalıyım? Arada çok fiyat farkı var. 64 GB yeterli olur mu? Yakınlarda indirime falan girer mi?
Ne kadar fotoğraf çektiğinize bağlı olarak değişir, ama paranız varsa 128 GB alın çünkü fotoğraf çekmeseniz bile uzun vadede her türlü sıkınıt çıkarır.

iPhone 5 alanlar bile var ama senin yerinde olsam 12 mini alırım.

iyi telefon ama eğer ki apple kullanmak istiyorum demiyorsan S20FE önerebilirim.
ikisinin özellikleri aşağı yukarı aynı ama S20FE'nin ekranı hem daha kaliteli hem de 120hz.

Edit: epey'de birazcık daha inceleme yaptım ve açık ara S20FE'nin daha iyi olduğunu fark ettim, şiddetle tavsiye ediyorum. fiyat farkı da acayip fazla.
1635615903488.png

64 GB ileri ki yıllarda yetmeyebilir.
Sonuçta uzun yıllar kullanmak için böyle bir tercihte bulunmak mantıklı ama 64 GB ileri ki yıllarda sizi sıkabilir.

Android tarafında S20 FE SD alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı