iPhone 11 alınır mı?

Herkes alınmaz diyor haklı olarak ama şöyle bir durum var mesela ben 7400’e almıştım ama ben aldığım zamanda pahalıydı olması gerektiğinden. E şimdi bütün iphone’lara zam geldi 3’er bin lira. Yani İphone almak isteyen birisi mecburen artık bu fiyatları vermek zorunda.
Ve bundan önceki ekran kartı ve telefonlara gelen zamlara bakarsanız insanlar başta şimdiki gibi tepki gösteriyor ama sonra mecburen alışıyor bu fiyatlara.
Bir de İPhone aldığın zaman altın gibi mübarek hiç değer kaybetmiyor neredeyse. Satarken de mutlu ediyor insanı.

Herkes alınmaz diyor haklı olarak ama şöyle bir durum var mesela ben 7400'e almıştım ama ben aldığım zamanda pahalıydı olması gerektiğinden. E şimdi bütün IPhone'lara zam geldi 3'er bin lira. Yani iPhone almak isteyen birisi mecburen artık bu fiyatları vermek zorunda.
Ve bundan önceki ekran kartı ve telefonlara gelen zamlara bakarsanız insanlar başta şimdiki gibi tepki gösteriyor ama sonra mecburen alışıyor bu fiyatlara.
Dolar kurunun daha da artacağını düşünürsek fiyatlarının daha da artacağını düşünüyorum ama yine de İphone 11, 11k fiyatı hak eden bir telefon değil. Gerçekten üzücü bir durum.

Dolar kurunun daha da artacağını düşünürsek fiyatlarının daha da artacağını düşünüyorum ama yine de İphone 11, 11k fiyatı hak eden bir telefon değil. Gerçekten üzücü bir durum.
Öyle bir ülkede yaşıyoruz ki ne zaman bu çok pahalı desek 6 ay sonra daha da artıyor fiyat. Umarım 11 bin lirayı aratmaz önümüzdeki zamanlarda fiyatlar.

Sizce bu fiyata alınır mı? Başka ne tavsiye edersiniz?

Dün deseydin al derdim ki bende bugün alacaktım zammı görene kadar ancak bu fiyatlandırma ile alınmaz alınmaz ve alınmaz. Demin 6290 TL ye iPhone SE aldım 128 GB kafam rahat aynı işlemci aynı marka. 1 kamera için az büyük ve tam ekran için 4 bin TL fazla vermek saçma

iphone 12 miniyi canlı görüpte 12mini tercih edecek insan bence yoktur. birçok telefonun minisi alınmaz. ceramic shield ekran ve ufak tefek artılar için mini almaya değmez şuan hala iphone 11 en iyi fp apple telefonudur. iphone 11 64gb modeline 8000TL'den fazla verilmemeli.

Alınmaz. Şu an kullanıyorum keşke S20 FE 256 gb olanı alsaydım en azından alan açma derdim olmazdı. Tek iyiliği piyasası düşmüyor. Onun dışında kasması da var donması da var ısınması da var pil sağlığım da 1 yılda 93'e düştü.

Yeni konular

Geri
Yukarı