iPhone 11 alınır mı?

iPhone kullanmak Mercedes sürmek gibi. Ben Sony Xperia M5 ve Redmi Note 7 kullandıktan sonra iPhone 7'ye geçtim. Ciddi anlamda kaliteyi fark ettim. Telefon 2016 model 6 yaşında ve 4. sahibi olsam da bataryası çakma da olsa 1 gün götürüyor ayrıca kamerası halen işimi görüyor.

iPhone 11 sıfır alınmaz ama en az 1 yıl garantili bulup pilini öldürüp garantiden değiştirebilirsin. Onun dışında sanırım 11 harici alıcak bütçen yok. 11 ekran konusunda hayatında hiç OLED ekran kullanmadıysan rahatsız etmez. Bulursan 11 Pro al orası efsane olur.
Malzeme kalitesi, donanim ve arayüz çok kötü olan telefonlardan iPhone 7'ye geçerseniz aradaki kalite farkini anlarsiniz zaten. Teknoloji mağazasinda S22, S21 veya Z Flip 4 gibi modelleri kullansaydiniz bu yorumu yazmazdiniz. Samsung ile saçma sapan firmalari bir tutmayin. S22, akliniza gelebilecek her konu da iPhone 11 Pro modellerinden fersah fersah önde.

749 dolarlik S21 varken 399 dolarlik iPhone 11 almak gibi bir hata yapmayın. S21, iPhone 11'e ciddi bir üstünlük sağlıyor.

Kesinlikle katılıyorum. S22 Ultra, kamera da 14 Pro'dan bile detayli çekerken S22U'yu listeye bile almadi.
Eki Görüntüle 1633579
Eki Görüntüle 1633578

En tepeye koyduğu cihazın video performansı rezalet. Ultra geniş açı lensi dar açıda çekiyor. Sen Mate 50 Pro ile manzara fotoğrafı çekeyim desen bazı detayları dar açı yüzünden göremeyeceksin. Bu sıralama sadece ana kamera yüzünden yapılsa çok fazla eleştirmezdim ama kamera dendiğinde arka kamera ana-Ultra geniş açı-portre-macro-gece çekimi-Zoom-video performansı, ön kamera fotoğraf ve video giriyor. Kameraya sadece ana kamera değil genel olarak bakarsan Mate 50 Pro kesinlikle birinciliği hak etmiyor. S22 Ultra 12MP çekimlerinde 14 Pro'dan HDR ve Zoom olarak daha iyi ama iş büyük megapiksele geldiğinde 14 Pro fotoğraf tarafında rakipsiz.

iPhone 11 almayı düşünüyorum ama sizce mantıklı mı? Fiyatı da malum. Herhangi bir indirim yakın zamanda gözüküyor mu yoksa vakit kaybetmeden alınmalı mı?
Alınmaz bu fiyat bandında S22 var.
S22 ile iPhone 11'in tek kapışabilecekleri yer batarya onun dışında S22 her konuda daha güncel ve iyi.

Geri
Yukarı