iPhone 11 alınır mı?

Seckinmis

Kilopat
Yer
İzmir
Ekte gördüğünüz gibi telefon biraz hasarlı :D. iPhone 11 almayı düşünüyordum. Fakat şu 5G olayı var. Sizce yeni bir telefon alınmalı mı şu an? Yoksa 5G mi beklemeliyim. Fakat telefon gördüğünüz gibi. Artı olarak ön kamerası ve arka kamerası çalışmıyor. Siz ne dersiniz? iPhone 11 alınır mı gerekirse biraz daha bekleyebilirim.

WhatsApp Image 2020-05-19 at 12.44.52 (2).jpeg
WhatsApp Image 2020-05-19 at 12.44.52 (1).jpeg
WhatsApp Image 2020-05-19 at 12.44.52.jpeg

iPhone 12'yi bekle derim 5G desteği olacak ama çıkması en erken 2021'i bulur. Bunun dışında 5G çok önemli değilse iPhone 11 alınabilir.

Kardesim bir telefona bu kadar para vermek sacma degil mi? Gereksiz pahali. CEO'lar kullanmiyor. Ben yillarca iPhone kullandim simdi Huawei gectim. Gayet memnunum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekte gördüğünüz gibi telefon biraz hasarlı :D. iPhone 11 almayı düşünüyordum. Fakat şu 5G olayı var. Sizce yeni bir telefon alınmalı mı şu an? Yoksa 5G mi beklemeliyim. Fakat telefon gördüğünüz gibi. Artı olarak ön kamerası ve arka kamerası çalışmıyor. Siz ne dersiniz? iPhone 11 alınır mı gerekirse biraz daha bekleyebilirim.

Eki Görüntüle 567324Eki Görüntüle 567325Eki Görüntüle 567326

Adı üstünde telefon kanka sağlam bir bilgisayar iyi olur 5-6K bilgisayar toplayıp veya laptop alıp 2K ya da güzel Samsung telefon alabilirsin seneye o telefonun adı bile geçmeyecek :)

Iphone'nun tek özelliği asla virüs geçirmiyor olması. Diğer tüm özellikleri vasat. Açıklarla dolu herkes açık buluyor. Para vermeye değmez. Millet sırf havalı gözükmek için 10 000 TL sayıyor. Iphone almak aşırı saçma bir harekettir.

IPhone'nun tek özelliği asla virüs geçirmiyor olması. Diğer tüm özellikleri vasat. Açıklarla dolu herkes açık buluyor. Para vermeye değmez. Millet sırf havalı gözükmek için 10 000 TL sayıyor. iPhone almak aşırı saçma bir harekettir.

Hayir isin garibi 5 bin TL. Telefonda da ayni isi yapiyorsun 10 bin TL telefonda da gereksiz.

Dostlar benim evimde Oyun Bilgisayarım da var. Laptop da var. Telefon 10K değil 7K evet ucuz değil farkındayım. Fakat tasarımı güzel bir telefon istiyorum. Samsung falan tasarımını hiç sevmiyorum. Biraz da IOS kullanmak istiyorum artık.
Iphone'nun tek özelliği asla virüs geçirmiyor olması. Diğer tüm özellikleri vasat. Açıklarla dolu herkes açık buluyor. Para vermeye değmez. Millet sırf havalı gözükmek için 10 000 TL sayıyor. iPhone almak aşırı saçma bir harekettir.
iPhone tasarımlarını baya beğeniyorum. İçindeki donanım da o fiyat bandı için F/P. iPhone 11 Pro Max'lere gelirse evet o gerçekten abartı. O kadar da değil. Fakat iPhone vasat değil. Sadece biz de çok pahalı.

iPhone çöp diyenleri dinleme iPhone 11 kullanıyorum ve öneririm. 12'yi bekleyebilirsin ama unutma bizim ülkemize gelen modeller 5G'siz olacaktır çünkü ülkemizde daha 5G yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı