iPhone 11 almak ne kadar mantıklı?

Doğukan Yahya

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir telefon almaya karar verdim bütçem 7.500TL civarlarında XR ve 11 arasında kaldım ama 6 yıllık bir iPhone 5S kullanıcısı olduğum için şarj konusunda 1-2 günü çıkarmak istiyorum. Kullanan ya da bu telefon hakkında şarj ve performans hakkında bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirebilir misiniz?

Ayrıyeten biliyoruz ki artık yeni nesil iPhone kutularında adaptör çıkmıyor ve USB-C kablo çıkıyor sadece 5W adaptör kullanmak yerine 20W gücündeki hızlı şarj adaptörünü alıp sürekli olarak kullansam telefonun bataryasında uzun vadede bir sorun olur mu?
Yanıtlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Öncelikle bana göre bir telefona o kadar para vermek hiç mantıklı değil.
İkinci olarak 6 sene boyunca 5S kullanmışsın, dersen ki yine o kadar kullanırım belki alınır.

Şarj için iPhone 11 almak yerine iPhone 7 veya 8 alabilirsiniz. Bunların kablosuz şarj özelliği de var. Ya da Android telefonlara yönelebilirsiniz.

Samsung kullanıcısıyım 12W şarj aleti bile 1saatte tam şarj ediyor 1-2 gün şarj imkansız batarya ömrü yetersiz tek diyebileciğim iOS dışında istemiyorsun iPhone X almanı daha çok öneririm Ultra geniş açı ve Zoom kamerası hariç neredeyse hiçbir farkı yok iyi günler

Merhaba arkadaşlar. Yeni bir telefon almaya karar verdim bütçem 7.500TL civarlarında XR ve 11 arasında kaldım ama 6 yıllık bir iPhone 5S kullanıcısı olduğum için şarj konusunda 1-2 günü çıkarmak istiyorum. Kullanan ya da bu telefon hakkında şarj ve performans hakkında bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirebilir misiniz?

Ayrıyeten biliyoruz ki artık yeni nesil iPhone kutularında adaptör çıkmıyor ve USB-C kablo çıkıyor sadece 5W adaptör kullanmak yerine 20W gücündeki hızlı şarj adaptörünü alıp sürekli olarak kullansam telefonun bataryasında uzun vadede bir sorun olur mu?
Yanıtlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Bence ikisini de alabileceksen XR alma 11 al

Eğer önceliğin ekransa XS alabilirsin 11 kamera performans ve daha uzun yazılım desteği olarak iyidir ama XS'in ekranı daha iyidir

Almak mantıklı. Uzun ömürlülük açısında iyidir. Öneri olarak;
Arkadaşın önerdiğine ek olarak 12/256GB Oneplus 8T modeli çift sim kayıtlı olarak 5k'ya bulunabiliyor. Hem Oneplus 8'den daha iyi bir cihaz, hem de 8/128 yerine 12/256GB olan modeli.

Geri
Yukarı